[Ukončeno] Známe výherce soutěže o dvě hlavní výhry – autosedačku BeSafe a kurz Léto za volantem

Zaujala vás soutěž, kterou jsme uspořádali s firmami Babypoint s.r.o., českým výrobcem, dovozcem a prodejcem dětského zboží, a Centrem bezpečné jízdy – Polygonem Most. Hrálo se o dvě atraktivní výhry, dětská autosedačka norské značky BeSafe váhové kategorie 15 – 36 kg a speciální rodinný kurz Léto za volantem, který aktuálně probíhá v areálu Polygon Most.

Autosedačka BeSafe iZi Up X3 FIX (červená)

  • výherkyní se stává paní Hana Prečová

Autosedačka norské značky BeSafe, spadající do váhové kategorie 15 – 36 kg (skupina II/III, cca 4 až 12 let), je loňskou novinkou, která byla pozitivně hodnocena hned v podzimních testech 2012 nezávislých organizací ADAC a za ČR sdružení dTEST.

Mezi její přednosti patří instalace pomocí systému Isofix (po směru jízdy) i unikátní bezpečnostní systém SIR – Side Impact Rotation, který zvyšuje bezpečnost dítěte při kolizi automobilu tím, že sílu bočního nárazu absorbuje částečnou rotací autosedačky. Výška i sklon hlavové a zádové opěrky jsou volitelné, s možností ovládání na bočnicích autosedačky, což ocení především „starší“ pasažéři. Hodnota výhry je 4 610 Kč.

Autosedačky norské značky BeSafe = Symbol skandinávského bezpečí!

www.autosedacky-besafe.cz

besafe_izi_up_x3_fix.jpg

Kurz pro celou rodinu Léto za volantem 

  • výherkyní se stává paní Martina Cieslarová

Celodenní kurz Bezpečné léto za volantem probíhá v areálu mosteckého Polygonu – Centra bezpečné jízdy. Kurz je zaměřený na dálkové jízdy, správné uložení zavazadel, bezpečné a správné cestování s dětmi, silniční pravidla a dopravní zvyklosti v zahraničí či zvládání souvisejících krizových situací ve vozidle v běžném silničním provozu. Dělí se na teoretickou a praktickou část, přičemž výuka dospělých a dětí probíhá odděleně.

Bohatý program je připravený i pro děti, odehrává se na dětském dopravním hřišti, kde jsou děti hravou formou seznámeny se základními pravidly pro chodce a cyklisty i se správným chováním spolujezdce ve vozidle. Kurz v hodnotě 5 040 Kč je určený pro dvě dospělé osoby a jedno dítě.

Nikdo si nemůže být jistý, jak on i jeho auto v neobvyklých okamžicích zareaguje!

www.polygon-most.cz

kurz_-_leto_za_volantem.jpg


Společnost Babypoint
, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem.

Kromě vlastní značky Babypoint, rozšířené o ekonomickou řadu Newbuddy, se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC.

Letos Babypoint rozšířil nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) či o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní různých veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES.

logo_babypoint_new.jpg 

Areál Centra bezpečné jízdy – Polygonu Most se nachází na třinácti hektarech diváckého svahu Autodromu Most a je největším a nejmodernějším výcvikovým zařízením svého druhu v České republice. Patří k předním evropským cvičištím. Tento multifunkční výcvikový areál slouží ke zdokonalovacím kurzům pro firemní řidiče i širokou motoristickou veřejnost. Podstatou výuky je naučit řidiče zvládání krizových situací, k nimž může docházet na silnicích.

logo_polygon_most.jpg

15.6.2013 11:04

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist