„Babyweb do ruky“ - praktická kniha o mateřství

Chcete nás mít neustále po ruce? Navíc ani nemáte čas a možná ani chuť sedět pořád u počítače? Máme pro vás příjemné překvapení. Babyweb.cz vystoupil z virtuálního světa a "narodil" se v podobě knihy. Seznamte se, je tu „Babyweb do ruky“.

Ať po miminku zatím jen ve snu toužíte nebo vám už roste pupík či dokonce už drandíte s kočárkem, Babyweb do ruky je přesně pro vás. Uvelebte se v pohovce, lehněte si v parku nebo udělejte radost kamarádce milým dárkem. S naší novou knihou jde tohle teď velmi snadno...

Milování není na povel

Že milování není na povel, že plodnost s věkem klesá, ale že to všechno se dá řešit, o tom pojednává první část knihy "Chceme dítě". Další články s touto tématikou pak samozřejmě najdete i na našem webu.

Jsem těhotná?

Fascinující cestě malého tvorečka "odnikud" až do naší náruče je věnována druhá část knihy "Těhotenství".

Jak poznám, že jsem těhotná? Co všechno se děje s mým tělem a psychikou na začátku těhotenství? Co všechno musím zařídit, jaké mě čekají prohlídky, co mám teď jíst a jak se o sebe starat? Otázek je nepřeberně...

A s postupujícím těhotenstvím přibývají. Co teď na sebe? Jak můj jiný stav prožívá partner? Co v práci? Mám cvičit? Zvládnu porod? Jak připravit hnízdečko na příchod miminka?

Jsem dobrá máma?

Když už držíte miminko konečně u sebe a vyměníte si vzájemně první pohled z očí do očí, láska je tu. Možná ne hned, ale ona přijde... Mateřství a péči o miminko od narození do tří let je věnovaný poslední díl knihy nazvaný "Dítě 0 - 3".

Co všechno nás čeká při péči o miminko, jaké problémy mohou nastat s kojením, trávením, spaním? Jak celou tuto novou situaci zvládneme my, rodiče? A jsem vůbec dobrá máma?

Na tyto a mnohé jiné otázky vám odpoví Babyweb. Ať v podobě knihy nebo tyto webové stránky.

Knihu si u nás můžete objednat zde. A zdarma!

"Po více než dvou letech existence Babyweb.cz navštíví měsíčně přes 100 tisíc návštěvníků. Chceme však oslovit i maminky a rodiče, kteří nás na internetu zatím neznají nebo k internetu mají omezený přístup. Proto jsme se rozhodli, že to nejlepší z webu uspořádáme do knihy, kterou nabídneme českým maminkám a rodičům vůbec. Pravidelní návštěvníci našeho webu tak budou mít možnost „mít svoji první pomoc ve formě Babywebu“ pořád s sebou, například na chalupě nebo v koupelně. A tak vedle Babywebu na internetu existuje i

Babyweb do ruky

“, uvádí šéfredaktorka Babyweb.cz Jarmila Jelínková.

Nová kniha „Babyweb do ruky“ je stejně jako web komplexním průvodcem mateřstvím od početí přes těhotenství, porod až po péči o miminko a batole do 3 let. Má přes 250 stran a obsahuje velké množství názorných fotografií a ilustrací včetně konkrétních návodů, jak například kojit, koupat, uspávat apod.

„Abychom knize Babyweb do ruky zajistili co nejširší publicitu, rozhodli jsme se najít mezi našimi čtenářkami - maminkami patronku, která by naši knihu zaštítila a pomohla s její prezentací“, říká Jarmila Jelínková, šéfredaktorka Babyweb.cz a pokračuje: „Této role se ujala paní Petra Paroubková, v současnosti jedna z nejznámějších českých maminek. Jsme rádi, že naši prosbu vyslyšela a i přes své maminkovské vytížení pomohla zrodu knižní podoby Babywebu.

Babyweb.cz byl už v prvním roce své existence vybrán Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj k archivaci, čímž se stává součástí českého kulturního dědictví.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 13
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, je ještě možné objednat si knihu babyweb do ruky?  Děkuji za odpověď. Woclawkova 

Obrázek uživatele Janice
Janice

Dobrý den, mám stejný dotaz - jak mohu tuto knihu získat?

Obrázek uživatele Lokotka05
Lokotka05

Dobrý den,

 

prosím, také mám zájem o knihu. Viděla jsem ji u kamarádky a je vážně skvělá :). Ne vždy se mi chce zapínat pc, a navíc kniha je porstě kniha :).

Děkuji.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobry den,mela bych zajem o knihu, jak je mozne ji ziskat? Dekuji za odpoved a pekne velikonoce

Obrázek uživatele zuzliinka
zuzliinka

Dobrý den, měla bych také zájem o Vaši knihu. Kde si ji mohu objednat a jaké jsou podmínky jejího dodání. Předem děkuji za odpověď

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, také bych měla zájem o Vaši knihu. Je možné ji ještě získat? Pokud ano, kde a za jakých podmínek. Předem moc děkuji za informaci.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, měla bych zájem o Vaši knihu,kde jsi jí můžu objednat? Předem děkuji za odpověď...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den,měla bych zájem o Vaši knihu jak si ji můžu objednat. děkuji za odpověď a přeji Vám hezký den.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý dej jak si mohu obědnat tuto knihu,děkuji za odpověd

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, též by mě zajímalo, kde tuto knížku objednat. Můžete mi poradit? Děkuji.

Obrázek uživatele Lucie
Lucie

Dobrý den, jakým způsobem si prosím mohu tuto knížku objednat. Moc děkuji.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

strasne by som tuto knihu chcela da sa poslat aj na slovensko???

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

A jakým způsobem se bude moci kniha objednat. Vypadá zajímavě, jen tu "patronku" bych vybrala asi uvážlivěji.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené