Zkušenosti s kočárkem Quinny Zapp Xtra

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Zkušenosti s kočárkem Quinny Zapp Xtra

my, rodiny Batolátek Live!, testujeme nový kočárek Quinny Zapp Xtra. Zajímá vás, jak se s ním jezdí, jak je skladný, co se do něj vejde? Ptejte se, rády se o své zkušenosti a zážitky podělíme!

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Batole LIVE! Helena Anna + maminka Barbora Milena
Batole LIVE! He...

redakci babywebu mi dnes odpoledne bylo sdeleno, ze nezverejni nic, co nebude pozitivni ohlas na kocarek Quinny, proto nemohu ve svych prispevcich zprostredkovat autenticke zazitky, jako je ten, ktery popisuji v predesle zprave. Pokud by nekoho zajimalo moje opravdove hodnoceni kocarku, mohu vam ho poslat v emailu.

Obrázek uživatele Batole LIVE! Helena Anna + maminka Barbora Milena
Batole LIVE! He...

Milé maminky, v dnešním článku jsme psaly o řízení kočárku jednou rukou. Můj příspěvek se do finální podoby článku nedostal, proto ho přidávám sem:
Tenhle týden jsme pro vás natočily, jak se ovládá Quinny Zapp Xtra jednou rukou. Na rovném povrchu to jde snadno, v terénu už je to horší. Při nájezdu na chodník by to Zůza jednou rukou radši neriskovala. Kočárek se překlápí na opačnou stranu než je rukojeť, kterou ho zrovna ovládáte. Tlačit kočár jednou rukou a za druhou vést dítě taky nejde, kočárek svévolně zahýbá a jede jen po kolečku, na které tlačíte.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené