Odhalená prsa kojící ženy na internet patří

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Odhalená prsa kojící ženy na internet patří

Myslím že kojení je přirozené a má se propagovat.Já osobně kojím vždy a všude,je to pro mě krásný pocit když můžu syna nakojit a nestydím se.Copak chtějí dosáhnout toho aby se přestalo kojit?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Také jsem syna kojila kde bylo třeba a nemyslím si že by to bylo něco špatného.
kojila jsem ho do 2 let a moc jsem si to užívala.
Dceru jsem kojit bohužel nemohla jen do 3 měsíců,ale syn mi to vynahradil .I u dcery si myslím že jsem udělat něco pro její zrdaví a když bylo potřeba kojila jsem kde bylo třeba.Kojení zdar,:-)

Obrázek uživatele denninnka
denninnka

Ano také se přidávám k názoru, že kojení není pohoršující. Dceru jsem také kojila kdykoliv a kdekoliv, když měla hlad. Nešlo mi o názor ostatních nebo že bych se chtěla předvádět, ale o miminko. Mělo by nás pohoršovat, když jde kolem nás někdo a pije z PET lahve??? A komu se zdá kojení na veřejnosti pohoršující, tak ať se na to nedívá. Je to příroda a tu nikdo neovlivní.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Taky se připojuji k ostatním maminkám ,mám čtyři děti,všechny jsem kojila,Nekoukala jsem,kde jsme ,ale když miminko mělo hlad ,tak se kojilo a kojí ,i to poslední.Divím se ,jak se někdo může pohoršovat nad něčím ,co je naprosto přirozené,ale že na každém rohu ukazují své vnady nahaté dámy ,skoro už i z každé reklamy vzdychají a svékají se dost provokativně,to nikoho nepohoršuje,podivná morálka.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já osobně zastávám názor, že kojení je přirozené a svou dcerku jsem kojila vždy, když měla hlad a bylo mi jedno, jestli to bylo v soukromí, nebo někde venku, dokonce i na zahrádce v restauraci. Jde mi především o spokojené miminko a naopak oceňuji maminky, které se jako já nestydí! Máme se snad stydět za mateřství a za to, co s tím úzce souvisí???

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

i já se připojuji k názoru, že kojení není nic pobuřujícího. Vždyť většina těch, kteří se proti nahému prsu kojící matky na internetu pohoršují, také před několika lety sáli od své matky mateřské mléko. Já se za kojení nestydím a svojí dceru kojím vždy, kdy to ona chce. A neřeším, jestli jsem zrovna doma v obýváku nebo na náměstí.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené