Příběhy

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Příběhy

Milé čtenářky, milí čtenáři,

na diskusním fóru nám dosud chybělo jedno místo, kde byste mohli komentovat různé příběhy a příběhové seriály, takže to rychle napravujeme. Právě sem můžete psát své vzkazy napříkald pro Denisu, která si vás na jaře získala svým porodním příběhem http://www.babyweb.cz/Clanky/a4416-Moje-cesta-za-miminkem-14-Terezka-uz-je-opravdova-holcicka.aspx Moje cesta za miminkem, ale můžete tu komentovat i ostatní příběhy, na které narazíte na naší hlavní stránce.

:)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Anoli, taky jsem moc ráda četla příspěvky Denisy a uvítala bych další díly. Nová budoucí maminka ze seriálu "miminko je na cestě" mě vůbec neoslovila :(

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Deniso, taky mám doma nespavce a už nevím jak dál. Chápu, že doma nic neuděláš, i my máme hyperaktivního drobečka. Zkoušela jsem všchno možné, ale nás do toho trápí prdíky, tak to máme i s pláčem. Zkouším ho dát spát se zataženými závěsy, ať si myslí, že je tma. Moc to nepomáhá, ale třeba to na Terezku zabere :D . Našla jsem to až teď náhodou, tak reaguji až teď. POkud bude další díl, ráda si počtu, jestli jsi na něco přišla. Dejte kdyžtak prolink na fb, ať si všimnu hned :) . Zdravííím!

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené