Těhulka LIVE! Lucka a KLUB Těhulek

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Těhulka LIVE! Lucka a KLUB Těhulek

Miminko je na cestě! Naše nová Těhulka Lucka a její spolu-těhulky z Klubu se tu s vámi budou dělit o zážitky ze svého těhotenství. Přidejte se k nim :)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele KLUB Těhulek - Petra
KLUB Těhulek - Petra

Ahoj Gabko,
já na zádech spím úplně nejradši, ale bohužel to v těhotenství od začátku není možné, takže poloha na levém boku je parádní. Spím tak s kojícím polštářem a pak se v noci ani moc nepřevaluju. Celkově musím říct, že ten polštář je k nezaplacení. A v jakém jsi nyní týdnu těhotensví?
Petra

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

ahoj holky já čekám své třetí dítě a co se týče spaní na zádech, tak důvěřujte svým instinktům.Dokud nemáte bříško tak spěte jak je vám libo, ale s přicházejícím bříškem je dobrá poloha na boku s podloženou nohou nezatěžuje Vám to klouby pánve a je celkově tahle poloha uvolňující,:D ale každá si určitě najdete tu svou, kde Vám a špuntovi bude nejlépe. A ještě když ve výším těhotenství ležíte na zádech, tak Vám dětátko naléhá a může se stá,t že bude mít malý přísun kyslíku.Ale to poznáte tahle poloha nebude dělat dobře ani Vám.Gabka

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Co se týče těhu oblečení já jsem věčinu nakupovala v H&M v Letnanech a nebo na internetu www.tehotne.cz, Markéta

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj všichni,je mi 29 let mám zasebou 3 spontální potraty a poté 2 letou Martinku,ted se chystáme na další miminko a mám obavy,to vše před tím,myslím narozením mé dcery ve mě zůstalo a zůstane,ale přesto jsem dosatala odvahu jít ještě do jednoho mimnka.Kolikrát mě napadne jak by tamty děti asi vypadaly jaké by měly pohlaví...a věřte že jsem si hodně protrpěla a probrečela,ale jak se říká život jde dál a čas vše zhojí...i když uvnitř je to navždy...tak až se nám to podaří tak se vám ozvu a doufám že s pozitivem se vám budu moci pochlubit a všem vzkazuji Maminky nevzdávejte to a bojujte stím jako já a budte trpělivé ono se to nakonec podaří...

Obrázek uživatele Magda (Babyweb.cz)
Magda (Babyweb.cz)

Ahoj všechny těhulky a jejich příznivci :)

ode dneška se můžete s Luckou, Bárou a dalšími těhulkami a jejich příznivci bavit v navazujícím fóru http://www.babyweb.cz/Forum/babywebcz/tehulka-live/tehulka-live-bara.aspx ZDE.

Tato diskuse bude nadále otevřená, ale abyste se zbytečně nehledaly, doporučujeme přejít do nového fóra.

Jsme v tom s vámi
Váš Babyweb

Obrázek uživatele Těhulka LIVE! Lucka
Těhulka LIVE! Lucka

Ahoj Follah,
to mě moc mrzí, jsi to ty, co jsi nějak ze začátku psala, že máte mimi ze zkumavky, nebo se pletu? I já s tebou moc soucítím a s ostatními, které postihl podobný osud jako nás taky!!!
Tento podzim nám opravdu nepřeje:S Je nás hodně, z toho co mi chodí za maily a co mi píšete za vzkazy sem. Snad se nám brzy podaří hnout vesmírem:D a pak teprve přijde ten pravý babyboom...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

díky, holky! Každý doktor asi postupuje po svém *-) je to moje pvní těhu a tyhle informace jsem neměla dopředu zjištěné. Nechtěla jsem předbíhat událostem.

Follah, opatruj se, je mi líto.

Obrázek uživatele Follah
Follah

Milá Lucko, přeji hodně sil na překonání toho co nemůžeme změnit. Je na to potřeba čas. A hodně pomáhá rodina. Čověk najednou vidí obyčejné věci úplně jinak a dokáže se z nich o to více radovat. I já jsem před pár dny o své těhotenství přišla a tak s Tebou moc cítím. Nejsi v tom sama, je nás s Tebou hodně a navzájem jsme propojeny ženskou energií, která dokáže neuvěřitelné věci. Ženy obvykle nedrží pohromadě tolik jako muži, ale když se pak opravdu spojí, dokážou pohnout vesmírem :)

Co se týká screeningu: při minulém těhu jsem na žádanku své gynekoložky měla oba (12tt a 22tt) a zdarma u Apolináře. 3D UTZ jsme si zaplatili taky a stálo to zato. Bylo to krásné vidět svoje miminko v akci:)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Tak to se docela divím, v dnešní době jsem to považovala za téměř dannou věc, první velký screening na specializovaném pracovišti se provádí mezi 11. a 13. týdnem, kdy se zjišťuje přítomnost nosní kůstky a šíjového projasnění a odběr krve a druhý screening je ve 20. týdnu, kde se kontrolují důležité životní orgány apod. Konkrétně jezdím do Zlína a cena je 1200kč, ale kamarádka má tuto vymoženost u svého gynekologa přímo a platí u něj 16OOkč, nevím, jak je to ve velkoměstě. Navíc je možnost nahrátí záznamu dítka na cd a případně 3D ultrazvuk za poplatek.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Moc zdravím všechny čtenářky Baby Webu!
I já jsem s napětím sledovala příběh Lucky a je mi z něho moc smutno. Pan doktor Krofta píše o možnosti podstoupit utz ve 12. tt. a o odběru krevních testů na vývojové vady. Mně ale moje lékařka tuto možnost nenabídla. Na utz jsem byla jen na potvrzení těhotenství v 9. tt. Testy na alfa-feto-protein mi dělaly v 17. tt. Díky bohu jsou v pořádku. Jakou máte zkušenost s prováděním kontrolního utz a krevních testů vy? Když jsem se dozvěděla, že se vlastně dělají mnohem dříve, měla jsem docela nervy. Jsem sice z Prahy, ale ke gynekoložce chodím na běžnou polikliniku.

Obrázek uživatele Marmla
Marmla

Lucie
Moc mně mrzí, jak to s miminkem dopadlo, ale věřte, že se vše v dobré obrátí a za několik měsíců se budete opět radovat z těhotenství.
Posílám Vám hodně síly.

S pozdravem Marcela

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky Luci,
strašně moc mi mrzí co se ti přihodilo a držím ti palečky, abys to vše zvládla. Drž se.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucinko,
počkej na výsledky, než uděláte nějaký závěr!
Naše miminko mělo také velkou šanci na Turnerův syndrom. Nakonec se Honzík narodil "jen"s nateklýma nožičkama, což se dá řešit.
Držíme palce

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Lucko, od začátku jsem sledovala tvůj příběh. Vlastně pokaždé kdykoliv se objevila nová těhulka, tak jsem na babywebu sledovala týden pod týdnu. Mám skoro 3-letého syna a hrozně moc jsem ti držela pěstičky, aby vše dopadlo dobře a tvá rybička byla v pořádku. Mrzí mě to, jak to dopadlo, ale věřím, že určitě v brzké době se i tobě podaří, aby jsi přivedla na svět další rybičku. Moc držíme pěstičky.

Obrázek uživatele pajpsa
pajpsa

Ahoj Lucko, delší dobu jsem na stránkách BabyWebu nebyla, až dnes a hned mě zaujal článek o Tobě a Rybičce - přečetla jsem je všechny od počátku až do konce a teď tu sedím a bulím jak malá holka - proč jen je ten život tak těžkej a někdy i pořádně nesptravedlivej - to je to co se mi teď honí hlavou :'( Každopádně jako i spousta ostatních maminek přeji ti hodně síly - jak té fyzické tak psychické a věřím, že se vše v dobré obrátí!!! MOC, MOC, MOC ti držím palečky a věř, že i když tě osobně neznám myslím na tebe a tvou rodinu, s pozdravem Šárka

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko,

jeste jsem na tve diskuzi nebyla, ale tvuj pribeh jsem s nadsenim sledovala od zacatku.

Preju ti ted hodne sily.

Ja jsem neco podobneho zazila vcera. Byla jsem rano u lekare, ktery zjistil, ze memu andilkovi pred nekolika dny prestalo byt srdicko a odpoledne uz jsem byla v nemocnici na operaci.

Z minuty na minutu se pocit dokonaleho stesti zmenil na neuveritelnou zoufalost. Byla jsem v 10 tydnu a bylo to moje prvni tehotenstvi.

Utesuju se tim, ze priroda vi co dela a ze me priste odmeni krasnym, zdravim miminken.

Mej se hezky, vim co prozivas a preju vsem s podobnym osudem, aby cas brzy vse zahojil....

Bara

Obrázek uživatele Vevuš
Vevuš

sama jsem ted v 10.tém týdnu těhotenství a modlím se,a by bylo všechno v pořádku - aby miminku tlouklo srdíčko tak jak má, aby výsledky byli v pořádku. Ale někd to prostě příroda zařídí podle sebe a asi podle nejlepšího uvážení.

Obrázek uživatele Vevuš
Vevuš

Lucko, moc mne to mrzí co se stalo. Je to smutné a zachovala bych se stejně. Turnerův a Downův syndrom by pro mne nebyl faktorem pro ukončení těhotenství. A takhle, přesně jak jsi to napsala, to Rybička vyřešila sama a stalo se to tak, jak to mělo být.
Posílám ti sílu, at to všechno přebolí a je zase dobře. Drž se.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko,
moc mě mrzí,že to takhle dopadlo.

Opatruj se a drž se.

Přeji ti do budoucna jen to nejlepší,a nejen Tobě,ale i celé rodince!

Ivča

Obrázek uživatele stasnam
stasnam

Ahoj Lucko,je moc smutné co se z rybičkou stalo,ale ze své zkušenosti(potratila jsem ve 2 měsíci) bolest rychle přebolí a za chvilku se budete těšit z nového přírustku do rodiny,teď mám 8-měsíční holčičku.Svůj potrat jsem brala jako očistu těla a přípravu na zdravé a silné miminko.Uvidíš že zima přeběhne a na jaře nebo v létě o tobě znovu uslyšíme jako nová těhulka Live.Hodně štěstí.:)

Obrázek uživatele Těhulka LIVE! Lucka
Těhulka LIVE! Lucka

Jé Péťo,
to mě teda podrž. Vůbec jsem neměla potuchy o koho se jená. Tolik smůly v jedné ulici snad ani být nemůže :O
Snad nám to randění s kočárkama ještě jednou vyjde:)
Zítra na tebe budu myslet. Ozvi se, jak se vede...
Pa L.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko
Kdybys věděla o jakou Peťulu jde tak padneš na zadek jako já před necelým týdnem když jsem zabrousila na tyto stránk a viděla tě a musím říct,že jsem tě nepoznala-slušelo ti to. Chtěla jsem ještě počkat až jak mi ta naše fazolka poroste a pak se ti ozvat,ale teď užj e to jedno. Myslela jsem,že spolu s Filípkem(no moje Lucka už je velká,ale ona by se o něj postarala) bysme chodily na procházky a pak s kočárky-vše dopadlo jak dopadlo. Zdraví tě sousedka ze zhora od Venclů

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko.Sedím tady a brečím a brečím.Už mi pomalu dochází kapesníky ale napsat Ti musím.Moc mě mrzí co se s rybičkou stalo držela sem Ti palce já i můj přítel kterému sem posledně četla čím zrovna procházíš.Sama sem se před pár hodinama vrátila od své lékařky s nejčerstvějším snímkem z ultrazvuku našeho Prcka 16tt.Vše vypadá v pořádku-ještě teď mi slova mé lékařky znějí v uších.Sama si nedokážu představit co bych dělala na Tvém místě.Co říct?Snad jen že je mi to moc líto a matka příroda volila za Tebe.Věřím že se brzy znovu na těchto stránkách setkáme a Ty nám oznámíš že se přeci jen na vás usmálo štěstí a čekáš miminko které bude zdravé.Hodně sil do dalšího života a nevzdávej to.S pozravem Eva

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

ahoj Lucka
cely tvoj pribeh som si citala od sameho zaciatku a tesila som sa s tebou.ked som citala ze mimco neni uplne v poriadku dufala som ze su to len nejake pomylene vysledky a rybicka bude ok.strasne ma mrzi co sa stalo a ze rybycka uz neni s vami.
prajem ti vela sili aby si vsetko zvladla a aby sa vam za nejaky cas podarila dalsia rybicka ktora to dotiahne do statneho konca :)

Obrázek uživatele Těhulka LIVE! Lucka
Těhulka LIVE! Lucka

Ahoj Peťulo, mrzí mě to! Zákroku se vůbec neboj, nic to není...Já nejsem ted ta pravá na dodávání odvahy. Ale věřím, že se vše v dobré brátí. I když to ted tak vůbec nevypadá.

Ahoj maminko x, jsme si až nějak moc podobné:$ Někdo možná kroutí hlavou nad tím, že zvěřejnuji tak soukromé informace, ale přesně proto jsem to dělala...vím, že v tom nejsem sama a třeba někomu pomůže číst si o podobných osudech, které nás potkávají. Vy dodáváte odvahu mě, to samé bych chtěla udělat i já pro Vás.

Všichnu budeme pevně doufat v to, že vše zlé jsme si už vybraly a ted jen trpělivě vyčkáme, až nás opět potká štěstí...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko,

je mi to hrozně moc líto co se ti stalo.Potkal mne nedávno skoro stejný smutný osud.Měly jsme toho hodně společného.
Byla jsem také těhotná s termínem porodu jen o den později než ty.Také i proto jsem ráda přečítala tvůj příběh na "těhulka live"a prožívala ho s tebou.Bohužel se stalo něco hrozného.Mému dětátku přestalo také tlouct srdíčko.Stalo se to před dvěma týdny.Hned ten den jsem absolvovala zákrok.Psychicky se necítím dobře,pláču snad každý den...i ted když ti tohle zrovna píšu ale neztrácím naději.Mám skoro dvouletého chlapečka a skvělého muže,kteří jsou mi oporou,moc je oba miluju a bez nich bych to zvládala mnohem hůř.Chtěla bych tě tímto podpořit a povzbudit a budu si moc přát abychom byly obě opět brzy těhulky a třeba se potkaly na diskuzích pro těhulky:) Budu na tebe myslet a přeji hodně štěstí:) Drž se!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko
prožívám to s tebou,protože zítra musím jít do nemocnice pro zamlklý potrat takže vím co prožíváš. Přes slzy nevidím klávesnici

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Lucinko,i já mám slzy v očích celý těhotenství prožívám s vámi a vím že nic co tady napíšem nezmírní vaší bolest.Musíte být hodně silná a jak se říká čas je nejlepší lék a vaše rybička zůstane ve vašich vzponímkách.Držím palečky i nadále a budu na vás myslet třeba se tady za nějaký čas dočteme o vaší radostné události.Moc štěstí vám přeju Monika

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Luci, držely jsme s Bělinkou pěstičky a držíme je i nadále. Holky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Lucko,

je mi moc líto co se Vám stalo, ale věřte že to přebolí a najdete sílu jít dál a zkusit novou rybičku. Já o našeho malého drobečka přišla letos v březnu,i když podstatně později, tedy ve 23 týdnu, ona prostě příroda ví co dělá. Stále na ni myslím, obzvláště v dnešní sváteční den, ale přesto se na nás zase usmálo štěstíčko a já nosím pod srdcem nové mimiško, už 15 týdnů. Uvidíte že se vám to taky znovu povede.

Obrázek uživatele Těhulka LIVE! Lucka
Těhulka LIVE! Lucka

Ahoj,

píšete mi moc krásné vzkazy a maily. Děkovala jsem už mockrát a děkovat opět budu. Od rána se držím(snažím se) a jen sem tam mi ukápne nějaká slzička, ale LadySi mě rozbrečela naplno...:'( :$
Snažím se Vám všem odpovědět, ale pokud bych omylem někoho vynechala...nezlobte se....pře slzy ted nevidím na klávesnici, takže si musím dát chvilku pauzu:S

Zatím ahoj

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj,
uf stale jsem doufala a kazdy den jsem sledovala co napisete noveho a ze kdyz jste nase Tehulka live, ze se nic spatneho stat nemuze. Je mi to lito a pevne verim ze za podpory sve rodiny a vlastne i nas co hltaly kazdy radek se brzy zacne darit lepe a jednou si udelate noveho tentokrat treba "pulce", presto Vam chci podekovat za to ze i v techto chvilich dokazete psat o tom co se deje, protoze je mnoho zen ktere se potykaji se stejnou zivotni etapou a nevedi co si pocit a ani jejich okoli nevi jak pomoci a mlci.
Dekuji a zkuste nacerpat trochu pozitivni energie z poslednich slunecnych dnu.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Je mi to moc líto Lucko, tvé jméno znamená světlo, proto dlouho nebuď smutná, a až tvé tělo nabere novou sílu, tak rozjasni svou tvář a rodinu zprávou, že vás bude o jednoho více, nové miminko dostane svou šanci a určitě to vyjde a vynahradí ti tvou ztrátu. Rybička by to měla na tomto světě moc těžké, a to nejdůležitejší rozhodnutí vzala na sebe, Tvá síla jde opravdu cítít i na dálku a ted máš právo si ji vzít ze své rodiny jen a jen pro sebe, držím palečky, a doufám, že se ještě potkáme v těhu diskuzi.

Obrázek uživatele KLUB Těhulek - Květa
KLUB Těhulek - Květa

Ahoj Lucko,
tady se nedá napsat nic než, že i mně je to moc líto. Stále jsem věřila, že to dobře dopadne. Ale příroda je asi někdy chytřejší než my a zařídí to po svém. Nikdo kdo nemá podobnou zkušenost, nemůže říct, že ví, jak se cítíš. Ale pevně věříš, že za pomoci svojí rodiny to dřív nebo později zvládneš a začnete plánovat další Rybičku. Doufám, že se pak zase přidáš do diskuzí.
Drž se a přeji celé tvojí rodině hodně štěstí.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko, je mi líto, že si musíš projít takovou těžkou životní zkouškou :( . Už u článku z minulého týdne jsem brečela jako malá holka, ale stále jsem doufala, že to dobře dopadne. Říkala jsem si, že když jsi ta naše těhulka live, tak to přeci nemůže skončit tak špatně. I když nemůžu říct, že vím jak se cítíš (teprve se o první mimi snažíme), tak přeju hodně síly aby jste to s manželem brzo překonali a věřím, že nebude trvat dlouho a zase se zařadíš mezi těhulky. Hodně štěstí :D

pro Anet: přidej se k nám do diskuze Snažíme se otěhotnět :) .

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Lucko, moc mě mrzí, že to tak špatně dopadlo. Sama jsem na konci 12tt. a trnu doma hrůzou, jestli je vše v pořádku, jelikož čekáme na krevní testy, které budou až do 14 dní...Přeji Ti hodně síly a štěstí, drž se...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko,od začátku čtu všechny články i diskuze a moc jsem držela palečky,je mi moc líto jak to dopadlo a jako všem tady mě to v hání slzy do očí,mám 17,5 měsíční holčičku Terezku a i když to byla naše taková malá,neplánovaná náhoda jsme rádi že ji s manželem máme a že je zdravá.Takže posílám mooc sil se s tím vyrovnat a brzo další rybyčku v tvém akvárku:) příroda je nevyspitatelná a má to vždy dobře vymyšlené.:|

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj milé těhulky,
nejdřív jsem váhala jestli sem napsat, ještě totiž mezi Vás nepatřím (aspoň myslím :) O letních prázdninách jsme se s přítelem shodli na tom mít miminko. Vím že je ještě relativně brzo, zkoušíme to vlastně teprve asi 4.měsíc, ale jakou já mám depresy že pořád nic :(
Možná je to tím, že všechny moje nejbližší kamarádky, všem nám je mezi 23-26roky, jsou těhule (12. 18. a 31.týden.) Lidi co o tom vědí, že jsme tomu nechali volný průběh mě pořád utěšují ať myslím na něco jinýho, že je to i o psychice a že to brzo přijde. Ale představte si při každým setkání slyšet "tak už jenom ty, kdy už to bude atd", to už mě začíná lézt na nervy. Největší ironií je, že všechny tři kamarádky mají odjakživa zdravotní problémy (štítnou žlázu, apod.)a já jediná jsem zdravá jako řípa:( . Jediná z nich jsem sportovně založená, zdravě žijící ... tak fakt nevím. A proto bych se možná pro uklidnšní sama sebe, chtěla zeptat, jaký máte zkušenosti Vy?? Jak dlouho Vám trvalo než se zadařilo?? Snad se už brzy přidám k Vám těhulkám.
Všem přeji krásné dny bez potíží :D

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Lucko,
brečím jak želva...je mi to mooc líto...přeju Te hodně moc síly..jen čaš trošku zmírí íbolest kterou prožíváš i když jizvy po ní zůstanou navždy..Hodně stěstí !!!Věřím!!!, že nic se neděje náhodou...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Lucie, moc mě mrzí, že to s Vaší Rybičkou nedopadlo dobře. Držím Vám palce, aby bylo brzy vše v pořádku a Vy jste mohli zase hrdě hlásit, že čekáte miminko...:)
Hodně štěstí

Obrázek uživatele Hanni
Hanni

Lucko, drž se, nevím co víc dodat. Přeji Ti co nejvíc vnitřní síly a podpory od tvých nejbližších. Moc jsem Ti držela palce.

Obrázek uživatele Micus
Micus

Je mi to moc líto.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Lucko, asi jako všechny čtenářky mám při čtení tvého článku slzy v očích. Prožívám to s tebou o to víc, že sama čekám miminko. Ale je pravda, že rybička si vybrala tuhle cestu a jinak to nešlo, vše co se děje má nějaký důvod, i kdžy ho teď neznáme. Drž se, všechny na tebe myslíme. Neumím zmírnit tvou bolest, přeji ti hodně síly a brzy at zas patříš mezi nás těhulky. Budem se na tebe těšit.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Lucinko, jste moc statečná, ale asi to tak vše mělo být.Moc jsem Vam fandila.Věřím tomu ,že to dlouho nebude trvat a vy a Váš manžel se budete radovat z miminka.Mějte se a hodně sil

Obrázek uživatele KLUB Těhulek - Bára
KLUB Těhulek - Bára

Ahoj Lucko,
dnes je opravdu těžké něco napsat.Můj muž vždycky říká,že nic se neděje náhodou a vše,co se má stát se stane.U nás to tak funguje.Život není peříčko,ale věřím,že jsi dost silná a že vše za chvíli přebolí.Do budoucna přeji novou zdravou rybičku a určitě se na tebe budu těšit v našich diskuzích.:)

Bára

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Lucko, drž se! Věřím a přeji Ti, aby do Tvého života připlula další Rybička, která bude zdravá, silná a bude Vám dávat spoustu radosti. Snaž se nemyslet na důvody, proč se to stalo. Všechno se děje z nějakého důvodu, i když my nevíme, proč. Přeji Ti, aby se Ti podařilo vymanit se ze smutné nálady brzy a měla jsi opět radost ze života. Think positive!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milá Lucko, je mi to tak líto..:( Věřila jsem, že všechno dobře dopadne. Vím, co prožíváš, vloni jsme podobným způsobem přišli o miminko, v 18tt. Ať aspoň Filípek prozáří ty šedivé dny, které tu teď jsou.. Na svoji bolest a smutek ale nemusíš být sama.. Pokud bys chtěla popovídat (což aspoň pro mě bylo moc potřebné) s někým, kdo ví, jak moc to bolí, písni mi na můj mail (zapmic@centrum.cz). Drž se a hodně síly! Míša

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

AHoj Lucko,
je mi to moc líto.Mám děti,takže tak nějak chápu.Moc mi to mrzí -a moc držim palečky,ať to přebolí co nejdřív-Držte se.Ach jo,tak ráda bych pomohla kdybych mohla-nějak:-(
Alespoň na Vás budu myslet:-)
Lucie

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko,
právě jsem dočetla tvůj článek a je mi do breku. Nic co tady napíšu nezmírní tvůj smutek, ale chtěla bych ti říct - buď silná. Jak jsi sama napsala, rybička si vybrala a asi to tak je lepší. To ale neznamená konec a věřím, že za pár měsíců zase budeš patřit mezi těhulky. Hodně štěstí a drž se:)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko, je mi moc líto, že to s Rybičkou dopadlo tak jak to dopadlo. Vnímám to o to víc, že sama mám doma 20ti měsíčního synka a další mimi v bříšku (9.týden), jsem teprve na začátku těhotenství a o to víc se bojím, když čtu takovéhle příběhy, aby to nepotkalo i mě. Ale člověk a zvláště matky jsou velmi silní tvorové, takže věřím, že život jde dál i přes různé nástrahy. Určitě se vám podaří za nějaký čas počít znovu novou Rybičku a tentokrát už to dotáhnete až do konce :)
Přeji Tobě i dalším maminkám ať všechny peripetie a nástrahy osudu zvládají nejen kvůli svým současným dětičkám, ale i kvůli sobě! :)

Stránky

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené