Než se "to" podaří...

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Než se "to" podaří...

Chci se zeptat jak to kdo děláte v době, kdy se snažíte o miminko s alkoholem. Jsou na to různé názory a já chci pro miminko samozřejmě jen to nejlepší. O víkendu občas s přítelem zajdeme někam posedět a padne pár piv - mám strach, pokud bych zrovna třeba přišla do jiného stavu a já to zatím nevěděla, abych miminku neublížila... Má smysl si dělat průběžně testy třeba před víkendem, když vím, že budu pít?
A jaký máte názor na početní pod vlivem alkoholu? Už jsem slyšela spoustu názorů a hodně se různí, nikde jsem tady o podobném tématu nic nenašla, tak mě to zajímá :-) díky a přeji všem hezký den :)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Verča
Verča

Ahojky, k tomuhle ilema Ti můžu poskytnout informaci, ze své vlastní zkušenosti. Když jsem přišla poprvé do jiného stavu, tak jsem o tom vůbec nevěděla. Chystaly se přípravy na rozlučky se svobodou a samotná svatba. Pořádně jsem své rozlučení se svobodou zapila se spoustou svých kamarádů a měsíc na to jsem se vdávala a taky to nebylo bez alkoholu, jak už to bývá. A 14 dní po svatbě jsem přišla na to, že jsem těhotná. Jela jsem k doktorovi a ten mi zdělil, že jsem v osmém týdnu. Tak jsem měla obrovskou radost, protože půl roku před svatbou jsme se hodně soustředily na miminko a nešlo to. Pak nastaly jiné starosti, na miminko se tak trochu zapomělo a bylo to hned. Mám dvě krásné dcery ( 7let a 4roky) a jsou úplně zdravé.Teď mám nového přítele a snažíme se o další miminko a zase to nejde.Přeji krásný den a hodně štěstí, Verča

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj, zdravím, já jsem měla kdysi stejné dilema, což je normální, protože se každá z nás snaží o to, aby přivedla na svět zdravé miminko, aby mu nijak neublížila, ale není toto třeba zas až tak sledovat. Od doby, kdy jsme se s manželem snažili o miminko jsem se pokaždé hlídala když jsme měli nějakej večírek a dala si třeba jen 3 sklenky vína a vždy před očekávanou menstruací jsem nepila vůbec, při opoždění jsem si utělala test a takhle dokud se nám to nepodařilo. Dnes mám zdravého Honzíka a vše je v pořádku. Ale jsou i případy, kdy třeba kamarádka nevěděla, že je v jiném stavu a pila na narozeninové oslavě a přitom byla už v 1.měsíci. Dnes má také zdravou Adélku :-) Takže neměj strachy veverko a jen to chce vše s mírou a raději hlídat... Hodně štěstí, ať se vám to podaří!

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené