Noční kojení

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Noční kojení

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Naší 10 měsíční dcera má někdy noc, kdy se třeba i 3x vzbudí, někdy jí stačí utišit a spinká dál, ale někdy se vzteká a vyžaduje prso i když není hladová, prostě si jen cucne a spí dál, první jí nabídnu čaj, ale nechce, prostě jen prso...už jsem z toho unavená, někdy spinká krásně a vzbudí se až ráno... Už jí chci začít odstavovat, ale mám z toho strach, že bude v noci brečet, dudlík nepoužíváme, takže nevím jak bych jí po případě utišila... Je možné že až jí začnu dávat kaši a pak před spinkáním ještě UM, že bude spinkat do rána, že jí to prostě víc zasytí?? Možná už se mého mléka jen napije... Moc děkuji za vaše rady i s odstavováním...

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Hrusticka206
Hrusticka206

Ahoj Petro,
asi ti moc neporadím, jsem prvorodička, ale chtěla jsem se sem přidat, podpořit tě a pak taky pochytat info :) ...já mám 5 měsíční holčičku a minulý týden přešla na UM, byla to dost rychlovka a prso ji nechybí.
Párktár se povedlo, že jen na noc po UM nebo kaši spala až do 5-6 do rána a předtím při kojení se budila většinou 2 krát. Ale i tak si říkám, že možná nemá někdy hlad a je zvyklá třeba Myslím, že je to víc zasytí, ale říká se, že většina má problém právě s tím, že chce prso jako kontakt s matkou. Jukni na kojeni.net tam jsou docela rady jak omezit noční kojení. Bývá to u víc lidí problém a odtamtud jsem vyčetla, že je nejlepší zapojit pak tatínky, ale bez řevu se to neobejde.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené