Hemangiom

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Hemangiom

Chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s léčbou hemangiomu.Mému chlapečkovi je 7 měsíců a ve Fakultní nemocnici Brno mu začali lékem Inderal léčit hemangiom.Léčba začala za hospitalizace a pokračujeme doma...Máte někdo zkušenosti s tímto lékem, nebo s jinou možnou léčbou? Díky.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj, máme stejný problém. Chlapeček má hemangiom u pupíku. Rovněž zvažujeme léčbu Inderalem, který nám byl doporučen v Brně. V Praze nám však doporučili spíše vyčkávat (hemangiom by měl časem zmizet). Hormonální léčba se mi zdá s ohledem na vedlejší účinky drsná. Nevím tedy, jak správně postupovat. Můžete mi sdělit Vaše zkušenosti?

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

drazilovamaruska: ahoj my taky zvažujeme léčbu beta-blokátory (propranolol) taky ve FN Brno, napiš mi tvůj email, chtěla bych se o té léčbě s tebou blíž poradit, zda do toho jít atd...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj,
moje holčička je 5 měsíců stará a od narození má hemangiom na zádech. Na kožním nám řekli, že pokud se časem nevstřebá, odstraní to laserem. Žádnou mastičku nám nedali, tak budu doufat, že se to vstřebá. Každopádně přeji hodně štěstí, ať je léčba co nejrychlejší a bezbolestná.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Zdravím, naše holčička má zhruba od jednoho měsíce 2 hemangiomy a také jsme chodili na kontroly do dětské nemocnice v Brně. Žádnou mast nám nenaordinovali, pouze vyšetření v celkové anestezii, aby zjistili, kterými cévami jsou hemangiomy zásobené. Vzhledem k tomu, že se nevstřebají, zhruba v roce a půl jsme si našli paní doktorku ve FN Bohunicích na plastice, která toto řeší a malou bude operovat kolem 4. roku, dřív prý raději ne.
Držím palce, ať vám ta mast zabere a jste zdraví.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené