Prarodiče

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Prarodiče

V mém případě jsou skvělí rodičejak z mé strany,tak ze strany manžela. Tchýně s tchánem bydlí vedle nás a hned na počátku jsme určili jasná pravidla návštěv atd.,která se dodržují.Co se narodila malá,chtějí ji vidět co nejvíce,ale to řešíme tak,že si pro ni chodí a berou si ji samotnou k sobě domů nebo s ní jdou na procházku,takže mě tim pomohou,jelikžo mám čas na sebe nebo domácnost.A moji rodiče dcerku milují a také ji rádi pohlídají.Já mám se všemi výborné vztahy,chci aby dcerka viděla že se máme všichni rádi a nejsou mezi námi konflikty...dle mého názoru jsou prarodiče důležití pro její vývoj.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Alexkvet
Alexkvet

Já mám tchýni až moc kační. Pořád mi vozí nějaké novinky co se týče kosmetiky pro děti, oblečky a tak. Ze začátku jsem byla ráda, ale všeho moc škodí. S kočárkem jde ráda, ale příjde mi, že schválně dělá vše po svém a moc nerespektuje to co chci já. Ale jinak je hodná. Naši jsou v pohodě, ale moc daleko, takže se výdáme tak jednou za měsíc a to si fakt odpočinu, protože se mi to nesnaží předělávat, to co mám zajeté. Ale od kamarádek vím, že jsou i horší prarodiče. Vyrůstali v jiné době,tak to už je asi nic nezmění.
:) :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

:( to u nás je situace dost divná, moje maminka se ohrazuje tím, že její matka to nebo ono taky ne a řekla mi co pořád vyčítám.a rodiče manžela sami od sebe taky nechodí.takže se staráme sami a chodíme s kočárkem taky sami.dost mne to mrzí když vydím ty prarodiče na procházkách s vnoučaty.ale malého vychováme i bez nich.snad jen to že jim to bude jednou líto májí už přes sedesát.podotýkám že nejsou nemohoucí.

Obrázek uživatele Marmla
Marmla

Všude to není tak jednoduché. Tchýně je dost zvláštní tvor, nikdy jsem se s ní nehádala a nechám jí říct svůj názor a i můj si vyslechne, ale naše děti pro ní neexistují. Má ráda od švagrové dceru a ta tam téměř denně spí, je tam celé dny a naši kluci k nim nechodí, protože mají doma pořád tu holku. Mně to mrzí, já měla babičky v pohodě a moc ráda jsem k nim chodila a to těch vnoučat měli deset a nikdy nikoho neodmítli. Tchýně má tři a má ráda jen jedno

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené