Stavba domečku s dětmi

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Stavba domečku s dětmi

Ahoj holky,
bydlíme v bytovce a protože jsme získali parcelu zadarmo rozhodli jsme se postavit domeček. Máme 1,5 letou holčičku a chtěli by jsme do 2 let druhé miminko.Na byt máme hypotéku a doufáme, že to všechno zvládnem :) i když máme trochu strach. Já nejsem bytovkový typ :D a jsem tu trochu neštastná, když jsem otěhotněla tak jme bydleli v podnájmu a pak se vyskytl byt za super cenu tak jsme ho koupili. Jak bydlíte vy?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj,
všem moc držím palce - holky věřte a všechno zvládnete :-)
Domeček se zahradou i třeba s bazénem ( www.vagnerpool.cz ) je úžasná věc, tak vesele plánujte a realizujte a užívejte si život.
[URL=http://www.ekobal.com/]Hellen[/URL]

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky holky. Mi zatím bydlíme v bytě 2+1 a stavbu domečku zatím opravdu jen plánujem... :-( Ale předtím jsme bydleli u přítelových rodičů a to opravdu nešlo! Mimochodem taky s jeho svobodným bratrem (věčným studentem...). Takže v bytě je sice dost těsno, ale jsme tady alespoň šťastní.

Obrázek uživatele snoubenka
snoubenka

Ahojky,

mám 8 letého klučinu a 2 měsíční holčičku, i když peněz moc není, rozhodli jsme se s přítelem stavět. Je to podle mě dobré řešení. Raději budu dávat peníze na hypotéku a vím, že si platím svoje bydlení, než za nájem někde ve městě. Sice budeme vše splácet 30 let, ale je to naše můžem si tam dělat co chcem zařídit se dle svých představ a pak budou mít aspon něco děti, když se tam alespon jeden rozhodne zůstat.
Petra

Zkusila jsem si bydlet jak s tchýní tak s vlastníma rodičema a svoje je svoje!!!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

No Mary, to ti teda nezávidím, keď sa musíš trápiť v takýchto podmienkach... Držím palce, nech to nejako prežiješ... Čo sa týka bývania, my máme 2-ročnú dcérkua bývame v 3-izbovom byte s mojou maminou. Chceli sme tiež stavať domček, aj projekt už máme, ale ako to už býva, veci sa skomplikovali. A keďže pôžička už bola na účte, úroky sa strhávali, neostávalo nám nič iné, len kúpiť domček "hotový" :) Je starší, treba ho kompletne prerobiť, ale pustili sme sa do toho s elánom a práca ide zatiaľ "od ruky". Je v krásnom prostredí, blízko je hora i potôčik, má veľkú záhradku... A hoci je zatiaľ pripomína skôr stavenisko, verím, že to dobre dopadne a bude sa nám v ňom krásne bývať aj s naším malým slniečkom :))

Obrázek uživatele Mary
Mary

No pokud mám odpovědět, tak ti závidím. My bydlíme s našim 1,5 letým synem u manželových rodiču. Máme jednu místnost, takže všechno kuchyň i koupelna společné. Spolu s námi bydlí ještě manželovy dva svobodní bratři. Nemužu ani popsat, jak jsem kolikrát vytočená, když tchyně dá na chodbu jeden obrázek vedle druhého. No u cigánu lepší, ale nemužu si otevřít hubu, manžel je na straně tchýně. Potichu se užírám vevnitř, ale útěchou mi je že "už" jen pět let, pak manžela vyplatí. No jestli se do té doby kvuli tchýni nerozvedeme. Občas je to peklo, někdy to má ale výhodu aspoň v tom hlídání. Taky by jsme chtěli druhé, tak uvidíme. Držte mně palce, ať mi nepovolí palce a nevynadám tu všem.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené