Finance bez ních to jde špatně.

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Finance bez ních to jde špatně.

Jen, že to je všechno hezké,ale jsou taky lidi co vůbec nemají ani korunu si něco koupít,třeba pro sebe,já třeba si nemůžu dovolit si koupít nějákou kosmetiku a ještě to nabízet,taky scháním brigádu,ale něco normalního kde nemusím nic platit,ale zatím se mi nic nedáří sehnat.Jen sem chtěla,tím říct, že pokaváť člověk némá třeba partnera kterej pro rodinu slušně výdělává,tím mýslím že když má blbě placenou prácí,tak je to hodně težké se uživit.Ale musíme to něják zvládnout.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobry den, dovoluji si vam nabidnout privydelek. Vse je zdarma bez podvodu a poplatku. Osobne vyzkousene. Pro vice informaci si piste na 33hanka@email.cz

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Nabízím práci na PC, vhodné pro matky na MD, stačí jen pár minut denně.Jen vážně. O info na adrese Invaska@seznam.cz

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

I já jsem v hrozivé finanční situaci. Jsem bez partnera, v sedmém měsíci těhotenství a nemám žádný příjem. Je to hrozné, ale zkouším nějaké brigády. Našla jsem i možnosti jak si přivydělat na internetu bez nějakých vstupních poplatků. Dostávám se už na pěknou částku, tak snad mi to s mateřskou bude stačit. Koukněte sem: www.mjdnz.webnode.cz , třeba něco zaujme. Hodně štěstí :)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené