Dárek - kuličková modelína

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Dárek - kuličková modelína

Zdravím všechny maminky :) Já už mám děti trošku větší, než miminka (5, 7let) a moc si přejí kuličkovou modelínu. Máte sní někdo zkušenosti? Slyšela jsem, že se hodně lepí na ruce a je mazlavá. To mi nepřijde jako vhodný dárek pro děti. Nebo se někdo z vás setkal s jinou kuličkovou modelínou?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Renatko, měla jsi naprostou pravdu, prodávají se i pěkné šmejdy. Ještě než jsi napsla, ta jsme si koupili domů na zkoušku takové malé balíčky s kuličkovou a byl to děs. Strašně to smrdělo. Nalepilo se nám to na ruce na nešlo dolů.  A teď jak jsem se dívala, jakou modelínu jsi doporučila, tak přesně tu nám koupila babička htp://playfoam.pexi.cz/produkty/playfoam-boule-workshop-set.html a to byl úplný opak, strašně se nám to zalíbilo a hrajeme si s touto modelínou často. :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Bambalko, ze své zkušenosti ti chci jen napsat, ať si na to dáš pořádný pozor. Na našem trhu je strašně moc padělků a hodně špatných kuličkových modelín. Já sama jsem se setkala se dvěma padělky a pokaždé to byla jiná firma. Musím říci, že takovej s prominutím šmejd, dokáže tu hračku zcela zprotivit a udělat ji strašně špatné jméno.  Ale naštěstí jsem se setkala i s originální a velmmi kvalitní verzí a to když ji děti dostaly dárkem od své tety. Já se zhrozil, když jsem to viděla, ale byla jsem velmi překvapená. modelína se jmenovala kuličková modelína PlayFoam.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené