kosmetika Krteček

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
kosmetika Krteček

Ahojte maminy, mám dotaz - dostali jsme darem dětskou kosmetiku od Manufaktury - Krtečkovskou řadu - šampon, mycí emulzi a olejíček - syn má poměrně citlivou pokožku. Máte někdo s touto kosmetikou zkušenost???Na obalu se píše, že je hypoalergenní, bez ropných derivátů apod. Voní moc pěkně, hlavně ten mandlový olejíček, ale aby se syn po ní neosypal. Předem moc díky za odpověď!

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Tulip1
Tulip1

Ahoj,
my taky dostali krtečkovskou řadu, když byl dcerce asi rok a jinou už skoro nekupujem, šampon neštípe, mycí emulze taky skvělá, vydrží dlouho, dřív jsme mývali občas vyrážky,potničky... to jsme používali mýdlo weleda :) i krém krtek na obličej bezva :) každé dítě snáší tedy něco jiného, ale malá má docela citlivou pokožku, oblečení prané v prášku, co používám jí vadí, co nosí vespod přímo na těle peru v dětském... My na Krtečka nedáme dopustit, malá si i sama mydlí tělíčko. A jinak používáme na doporučení těl.mlíčko sebamed, hlavně po plavču, víc praktické než olejíček :) mějte se hezky a zkoušejte :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

ahoj,
moje dcera má atopický ekzém, používáme weledu a seba med. Po krtečkovi taky pokukujeme, takže vlastní zkušenosti bohužel zatím nemáme. Ale myslím, že ta kosmetika bude dobrá. Ale i kdybych napsala, že s ní my potíže nemáme, stejně vám nezbyde nic jiného než jí vyzkoušet na vlastní kůži.:)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené