Dítě a koupání

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Dítě a koupání

Malej má deset měsíců,už váží 9,5 kg a jelikož ještě nesedí ,tak zatím ho ve vaničce pořád držím tak jak mě ukazovali v porodnici,protož lehátko je nám málý a do takovýho vajíčka koupacího se taky nevejde,tak zatím mě jínej způsob nenapat,nevíte někdo o nějákým jíným způsobu,nebo máte nějáké jiné skušenosti s kterými by jste se mohli podělit děkují všem.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele sarka13
sarka13

Ahoj,moc děkují všem za rady Šárka.

Obrázek uživatele sarka13
sarka13

Ahoj,já totiš nikdy nekoukalá po lehátku,máme ho půjčené a přiznám se,že mě to ani nenapadlo že se dělájí větší velikosti,jinak malej se už posadí,tak je to lepší a dneska jsme mu nafoukli bazének a myslím že se mu to líbílo víc neš ve vaničce,tak že v pohodě.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj,
my meli problem s tim ze mala pri koupani ve vanicce s lehatkem i bez lehatka rvala az to vypadalo ze ji chceme snad utopit. Moje mama nam poradila ze se koupala s nama ve velke vane a ze byl klid. Tak jsme to zkusili, vzdycky se osprchujem a pak si malou bud ja nebo tatka veme do vany, mame ji na nohach a ji se to strasne libi, takovej nas rodinej vecerni ritual, protoze jeden se koupe a druhej ji vyndava a susi atd.... Treba se vam to bude taky libit

Obrázek uživatele Kacka.hla
Kacka.hla

Ahoj Sarko13,
přemýšlela jsem o Tvém problému a nenapsala jsi jaké lehátko je Vám malé. Já jsem totiž používala na syna letátko 25 let staré ještě po mě. Takové to látkové a byli jsme spokojení. V dnešní době dělají různé druhy z různých materiálů, ale ty stará jsem v obchodě taky našla. To je Tvému synovi také malé?

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené