Šátky na nošení dět

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Šátky na nošení dět

Ahoj holky,
před nedávnem jsem si všimla, že se teď hodně rozšířily http://www.mamaja.cz/satky-na-noseni-deti/]šátky na nošení dětí. Možná jsem si toho nikdy nevšimla nebo jsem tomu nevěnovala pozornost, ale po Praze v tom chodí už i tatínci. Každopádně je to pěkné a moc se mi to líbí. Co na to říkáte vy? používáte taky šátky na děti? Nebo prostě klasika kočárek a jeden.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Já jsem u první dcery o šátku ani neslyšela :D teď je to opravdu hitem no já si nato ještě netroufám nějak, bojím se zda bych to zvládla uvázat správně, no nosič jako takový mám i já, mám od Britax a vyhovuje mi, je to dobrá pomůcka ale využívám to hlavně doma po bytě když potřebuju něco dělat a mít volné ruce :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já se do šátkování zamilovala, ještě když jsem neměla děti-v té době se u nás ještě prakticky nešátkovalo (je to tak 8 let zpátky), ale jakmile jsem viděla poprvé a na velmi dlouho dobu naposledy miminko v šátku a vyzískala informace od oné maminky, věděla jsem, že až budu mít dítě, půjde do šátku..A také šlo, šátek jsem si pořídila už v těhotenství a brala si ho sebou do porodnice, kočárek jsme ani nechtěli, ale babička to nemohla vystát, tak nám jej koupila a využila jsem i ten-hlavně na nákupy a tak. Ale všechny děti přišly kočárku na chuť nejdříve tak po půl roce, spíš později, když už uměly sedět, či dokonce chodit-tam jsme kočárek začala využívat už víc. Malá miminka si na nošení rády zvykají, ale není to nic trvalého..je to přirozená vlastnost miminek, že vyžadují to, co je pro ně přirozené, ale později se to obrátí.

Těd´právě nosím své 3.tí dítě a moc si to užívám.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky, ještě mimi nemám, ale šátek už mám koupený:) Plánuju to s kočárkem prostřídat, připadá mi to hodně praktické - třeba na cesty vlakem a mhd, výlety do přírody, nebo když člověk prostě potřebuje lítat po bytě a mimčo by samo v postýlce nebo sedátku řvalo, tak prostě pobíhá s ním... Mám inspiraci v kamarádce, která šátky hojně využívala na své dvě děti, navíc byl nádherný pocit, když na mě na výletě na zkoušku navázala svoje mimi a ono po cestě spokojeně spinkalo a hřálo na bříšku:)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Omlouvám se, ale nějak se mi to sem vložilo dvakrát :-(. Kdyžtak pište do toho hornějšího. Díkyi.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené