Přebalovací podložka na cesty

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Eliss
Eliss
Přebalovací podložka na cesty

Ahoj maminky, sháním přebalovací podložku, která by se dala prakticky využít i na cesty, hlavně aby byl dostatečně velká a nepromokavá, hlavně i zespodu, mám klasickou měkkou a ta je kromě použítí na doma k ničemu.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dost super ideu má tahle přebalovací podložka http://www.pinkorblue.cz/geuther-prebalovaci-podlozka-4812-a069597.html, dokážu si ji představit i na cesty :)

Obrázek uživatele radka1980
radka1980

Já jsem si sice koupila tu s tím hladkým povrchem ale myslím, že ten minky určitě nebude nijak horší, to by ho jinak nenabízely, spíš je to jak říkáš, aby když se to mamince bude zdát pro miminko pohodlnější tak měla možnost si vybrat :-)

Obrázek uživatele Eliss
Eliss

Děkuju za tip, přesně nějakou takovou jsem si představovala. Objednala jsem si tu s tím povrchem minky, tak doufám že to nebude nějako problematičtějsí s čistěním než u té s hladkým povrchem, ale říkala jsem si že by to mohlo být příjemnější a "teplejší" pro miminko. Takových hezkých vzorů tam mají, že kdybych jich potřebovala víc tak si objednám snad všechny, ale takhle vyhrála ta se zvířátkama.

Obrázek uživatele radka1980
radka1980

Zkus podívat sem http://www.gagapleny.cz/gagapleny/eshop/12-1-PREBALOVACI-PODLOZKY, já ji mám a je moc fajn, je dost velká a nepromokavá, takže ji používám i do postýlky, kočárku nebo třeba v parku a stojí necelé 3 stovky.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené