Doba chytrých panenek je tady!

Zavírat oči před technologiemi nejspíš nemá smysl. Rodič oči zavře a dítě – sáhne po tabletu. Proto vyvinula společnost Zapf Creation panenku, která je s tabletem propojená. Pokud chcete, aby vaše dítě technologie poznávalo, stačí přepnout režim, jinak si bude hrát s „běžnou“ panenkou. Zábavu dítěte tedy máte v rukou vy…

V normálním hracím režimu bez aplikace panenka dychtivě saje z lahvičky a po jídle si odříhne. Když ji polechtáte, bude se smát a když jí dáte pusinku na čelo nebo ji po čele pohladíte, začne vesele žvatlat. Jídlo a hraní si s maminkou panenku někdy unaví, a tak se odebere do říše snů.

V režimu hry s aplikací je panenka propojena s dětskou aplikací plnou krásných obrázků. Aplikace prostřednictvím animované grafiky nabízí různá doporučení, co by miminko mohlo potřebovat nebo chtít. „Miminko už má určitě hlad a těší se na svou lahvičku“. Půvabná grafika v aplikaci například názorně ukazuje, jak mléko kape miminku na tvář. Pak chce miminko tvářičky otřít. A někdy je samozřejmě miminku třeba vyměnit plenku. Aktivity jsou seskupeny do tří částí (ráno – poledne – večer) a malá maminka je musí sama provést na panence, která dá aplikaci zpětnou vazbu.

794326_my_first_baby_annabell_pecuj_o_me_7.jpg

Ke hře s panenkou není třeba, aby bylo zařízení připojeno na internet, stačí jen, když je panenka synchronizována s aplikací. Při hře s aplikací se nezadávají, nesbírají ani nikam neposílají žádná data. Aplikace „My First Baby Annabell“ je zdarma dostupná v AppStore a Google Play.

My First Baby Annabell® Pečuj o mě

Tato překrásná panenka je naprosto jedinečnou „chytrou“ hračkou. Kombinuje realistickou hru na maminku s krásnou aplikací plnou něžných obrázků. Všechny funkce mohou malé maminky samozřejmě využívat s aplikací i bez ní.

  • Hraní si s panenkou a doplňky podporuje děti od tří let ke „hře na“, rozvíjí empatii a smysl pro odpovědnost.
  • My First Baby Annabell® Pečuj o mě s dupačkami, čepičkou, plenkami a hadříčkem.

794326_my_first_baby_annabell_pecuj_o_me_1.jpgDoporučená maloobchodní cena: 1 249 Kč

Více informací na: www.baby-annabell.com/cs/

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist