Inteligentní hračky pro inteligentní generaci

Maminko, je to modrá nebo červená?“, ptají se Vaše děti. Čím víckrát jim odpovíte, tím lépe si to zapamatují. Děti jsou zvídavé bytosti, zajímají se o věci okolo sebe, zkoumají je a chtějí si s nimi hrát. Stále se vyptávají a chtějí znát odpovědi nejlépe ještě dříve, než se zeptají. Mnohdy nemáte včasnou odpověď právě po ruce, a tak by se Vám mohlo hodit pár informací o hračkách, které Vám s odpověďmi s radostí pomohou.

Inteligentní hračky řady Fisher-Price mohou dnes napomáhat dětskému vývoji víc než kdykoliv jindy. Svým vzhledem často napodobují skutečné věci, které děti znají ze života svých rodičů, a proto jsou pro ně tak lákavé. Mít vlastní stoleček s notebookem, telefonem, pianem a knížkou dnes může mít už batole, a to tak dobře vymyšlený, že ho může bravurně ovládat. Takový stůl je plný lákavých barevných tlačítek, která po dotyku vydají smysluplný zvuk. Ten napomáhá učení nových slůvek a v kombinaci s motivem hračky pak rozšíří znalosti dětí v různých oblastech. Děti poznávají písmenka, čísla, tvary, barvy a dokonce získávají i základy angličtiny. Když jsou unavené, stačí přepnout režim učení na režim odpočívání s hudbou a první taneček je na světě!

Mluvící stoleček ale není zdaleka jedinou inteligentní hračkou řady Fisher-Price. Roztomilý, heboučký psí kamarád má děti doopravdy rád. Povídá si s nimi, zpívá a učí se s nimi zábavnou formou objevovat tolik zajímavý svět. Jeho veliké červené srdce se rozsvítí vždy, když dětem říká nejmilovanější větu na světě: „Mám tě rád!“.

Možná si nejste jistí, zdali byste chtěli mít doma mluvící hračku a možná už slyšíte svého manžela: „Mluvící hračky? To bude blázinec!“ Možná ano, ale Vaše děti nechtějí nic jiného, než máte vy sami. Dnešní děti jsou obklopené především věcmi, které vydávají nejrůznější zvuky – telefony, automobily, televize, počítače, domácí spotřebiče a bezpočet dalších přístrojů, se kterými Vaše děti žijí. To je svět, který je obklopuje a to je svět, který oni chtějí poznávat. Není tedy divu, že taková zvuková hračka zaujme Vaše maličké mnohem více, než cokoliv jiného. A je to dobře. Dnešní inteligentní hračky mají tu výhodu, že učení s nimi je mnohem rychlejší. Hračka je tu jen a jen pro Vaše děťátko, zopakuje mu každou barvičku tolikrát, kolikrát bude potřeba, zazpívá mu tu samou písničku právě tolikrát, kolikrát si Vaše děťátko bude přát a hra s písmenky a čísly se i pro ty nejmenší stane zábavným učením. A podívejte se, co všechno už ten náš malý předškoláček dokáže! Ve škole mu to půjde raz dva!

fischerprice_kolotoc-rainforest-dite.jpg

Zkuste se na mluvící hračky podívat, vypadají doopravdy skvěle! Na soutěžní stránce www.soutez-s-fisher-price.cz Vám samy děti poví, co si o hračkách myslí. Můžete zde lépe poznat nejen mluvící stoleček a roztomilého pejska, ale také mluvící miniknížky, legrační CD přehrávač nebo chytrou housenku! Pokud se hračky Fisher-Price zalíbí i Vám, můžete o ně soutěžit. Soutěž „Hrajte si s Fisher-Price“ totiž právě vypukla. Podívejte se, stojí to za to! Vaše děti si hračky Fisher-Price zamilují!

1.10.2009 12:52 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist