Máme velikou radost!

EDITORIAL Přiznáváme, máme velikou radost z vás všech, kteří jste přišli vyjádřit svůj názor na složitou situaci maminek s bříšky či kočárky v městské dopravě! Píšeme o tom v naší reportáži Rekord se podařil! Také se možná někteří z vás najdou v naší fotogalerii z celé akce.

Také moc děkujeme těm z vás, kteří nás zvete do svých měst k uspořádání podobné akce. Třeba se v dohledné době něco podobného podaří!

A co se jinak děje na Babywebu?

Dnes při pondělku vám přinášíme poutavý rozhovor o umělém oplodnění a o spoustě otázek, které tato převratná metoda vyvolává. Problémy s otěhotněním se bdueme průběžně věnovat celý tento týden.

Jsme rádi, že jsme se minulý týden trefili do tématu, který vás, soudě podle ohlasů v diskusi, zajímá: Jak poznám, že už je správný čas na dítě. Pokud vás, těhulky straší mnohé „zaručené pravdy“, jistě vám pomohl článek Mýty a pověry o těhotenství. Se svým strachem se nám také svěřila jedna z vás, v příběhu Hrozně se bojím porodu.

Stále nás nepřestává fascinovat, jak nás příroda dokázala vybavit do života, o čemž svědčí i poutavý článek Neuvěřitelné schopnosti novorozenců.

Někdy ale stačí však málo a hned máme úplně jiné starosti. Je možné, že se miminko dusí? je tématem dotazu týdne.

V pátek jsme se v Mimi LIVE dozvěděli, co je nového u „Josífků“ – nejen, zda už je přestala trápit viróza, ale i zda se Josífkovi povedl další krůček k samostatnosti – o krůček dál od maminčina prsa.

Radost jsme snad udělali vám všem, kdo jste vyhráli v naší Veliké fotografické soutěži. Gratulujeme.

Přeji vám krásné dny plné sluníčka a pokud možno bez vážných otázek

Ing. Jarmila Jelínková

šéfredaktorka

23.9.2010 9:54 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist