Milé čtenářky, maminky, těhulky,

Taky vás mrzí bezohlednost vašeho okolí v tramvaji, v metru nebo na parkovišti v nákupním centru? Přitom by stačilo tak málo…

Pojďte se přidat k těm, kteří chtějí změnu! Připojte se k pokusu o vytvoření českého rekordu v počtu kočárků na jednom místě. Spolu s námi tím upozorníte na problémy, které v Praze všichni rodiče tak dobře známe.

Přijďte ve středu 22. září od 14 do 18 hodin do Žlutých lázních v Praze – Podolí.

Co vás čeká?
Kromě účasti v hromadné fotografii rodiči s kočárky, kterou poskytneme všem médiím jako veřejný apel, příjemně strávené odpoledne, které bude jen vaše:

Setkat se a pohovořit můžete s našimi nejlepšími spolupracovníky z řad dětských psychologů, lékařů, gynekologů, ale i s odborníky na plavání miminek, či na zdravé hubnutí.
Dozvíte se o nejnovějších trendech dětských autosedaček a kočárků, ochutnat s vašimi nejmenšími můžete i novinky z dětské výživy.

Na každého z vás, kromě možnosti vyhrát některou ze stovek atraktivních cen v tombole, čeká dárek – kniha Babyweb do ruky.

Vstup je zdarma.

Pořádá www.babyweb.cz a sdružení aktivních maminek. Mediálním partnerem je Radio City.

Těšíme se na vás

Za redakci www. babyweb.cz
Ing. Jarmila Jelínková, šéfredaktorka

16.9.2010 8:48 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist