Ahoj

1.12.2012 (21:18) #880297 AnonymHost Peťul, tak to jste stoprocentně rekordmani, kteří mají dítě, které váží v jednom roce 1,1 tuny!!! Nějak nevím, kolik jsi chtěla napsat: 1100 kg?Leni, normální máslo má 250g, takže je toho tvého jen o 20% méně, to není zas tak hrozné. Hlavně když je kvalitní. Dnes jsem zkusila tu vajíčkovou pomazánku, […]

#880297
Anonym
Host

Peťul, tak to jste stoprocentně rekordmani, kteří mají dítě, které váží v jednom roce 1,1 tuny!!! Nějak nevím, kolik jsi chtěla napsat: 1100 kg?
Leni, normální máslo má 250g, takže je toho tvého jen o 20% méně, to není zas tak hrozné. Hlavně když je kvalitní.
Dnes jsem zkusila tu vajíčkovou pomazánku, Maxík se olizoval až za ušima, měl několik chlebíků a nevypadal, že by to jedl z donucení 🙂 Vajíčko mu normálně jako jídlo nedávám (nějak není k čemu, maximálně ho má v květákovém mozečku), tak můžu klidně jednou za týden udělat tuhle pomazánku, já si jí s chutí dám s ním a manžel také.
Misho, tak kaki musí být opravdu dost zralá, protože jinak je trpká až hrůza. Max asi žádné exotické ovoce (kromě pomeranče) neměl, ale dostává ředěný džus, kde je i tropické ovoce.

Koukám, že máte pěknou zimu, tady bylo ráno -5, ale docela to jde.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist