Ahoj

18.11.2012 (12:58) #880201 AnonymHost U nás 2 noci trošku lepší, asi 3x vstávat, ale jen krátká vstávání, spalo se (aspon já). Rozhodla jsem se, že k tomu jejímu mletí se v posteli vstávat nebudu (v Praze taky chodím jen k pláči, protože jak jsem v jiném pokoji, tak to posouvání po postýlce zřejmě neslyším). Dnes […]

#880201
Anonym
Host

U nás 2 noci trošku lepší, asi 3x vstávat, ale jen krátká vstávání, spalo se (aspon já). Rozhodla jsem se, že k tomu jejímu mletí se v posteli vstávat nebudu (v Praze taky chodím jen k pláči, protože jak jsem v jiném pokoji, tak to posouvání po postýlce zřejmě neslyším). Dnes byla malá vzhůru od 4.30 do 5.30, ona sebou šije v postýlce z jedné strany na druhou. Ale nepláče ani nefnuká, tak jsem se snažila spát. Možná je to ten hlad, fakt nevím. V 5.30 jsem dala mlíčko, to vyžahla jedním dechem a pak usnula naprosto klidně asi do 8h.

To mluvení je u nás fakt obrat. Ještě před týdnem sice žvatlala, ale naprosto nesrozumitelně, říkala jsem, že ani v Africe by jí nerozuměli :).
Obídek … babička dělá uzené, brknedlík a sladké zelí. Ella bude mít místo uzeného kuřecí plátek, tak vyzkoušíme, jak zvládne zelí, to ještě neměla.

Jo, do ovesné kaše jsem jednou dala před koncem na kousky nakrájené jablko a nechala s kaší malinko povařit, ne moc. Jablka trošku změkla a pustila do kaše štávu. A ještě malinko skořice. Výsledek byl skvělý. Musím to malé vyrobit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist