Ahoj

8.11.2012 (21:18) #880143 AnonymHost Misho, nevím, spíš jen blbne. Dneska jsme udělaly hru, že u toho čištění dělala zvuky .. blllll .. tak pěkně držela otevřenou pusu. Měla jsem ji posazenou na přebalovacím pultě, neměla kam utéct, takže dnes poctivé čištění, teda 2minuty ani náhodou, ale jela jsem všechny zoubky poctivě. Zkusím to tak i […]

#880143
Anonym
Host

Misho, nevím, spíš jen blbne. Dneska jsme udělaly hru, že u toho čištění dělala zvuky .. blllll .. tak pěkně držela otevřenou pusu. Měla jsem ji posazenou na přebalovacím pultě, neměla kam utéct, takže dnes poctivé čištění, teda 2minuty ani náhodou, ale jela jsem všechny zoubky poctivě. Zkusím to tak i ráno. Aby si zvykala. JInak já čistím takovým tím návlekem, ne štětinkama, ty mi vykusuje.
Jo, jogurty doma taky nemáme. Jsem zapomněla koupit :$ . Takže jsem dnes ke sváče udělala kašu, hmmm a madam ji nechtěla, 3/4 jsem snědla já a půlka zbytku skončila na pultíku a malé na kalhotech. Myslela jsem, že ji přerazím. Celkově dnes blbě jí, možná ty zoubky. Ráno mlíčko v poho, pak sváča jen pár kousků jahůdek, v poledne půlka obvyklé porce, sváča byla ta neštastná kaše a ted mlíčko cca 80ml. Ale je to jen 1 den, zítra to určitě dožene.

Zítra jdem plavčit na 9.50. Nejste už v pořádku? Je tam ještě 1 místo. Odpo pak zkusím slevy v Harfě, děda nás vyzvedne až kolem 18h a pojedem směr Vlašim.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist