Ahoj

31.10.2012 (15:30) #879827 AnonymHost Yogo, ten tvůj jídelníček u maminky je dost podobný tomu, co vařím doma já. Vařím sice dost českou kuchyni, ale spíš ty zdravější varianty. Moc nekupuji polotovary, vařím z čerstvého nebo maximálně zmraženého (zeleninu). Maso si kupuji v kuse a melu si ho doma, třeba na sekanou nebo mleté řízky.Ale mám […]

#879827
Anonym
Host

Yogo, ten tvůj jídelníček u maminky je dost podobný tomu, co vařím doma já. Vařím sice dost českou kuchyni, ale spíš ty zdravější varianty. Moc nekupuji polotovary, vařím z čerstvého nebo maximálně zmraženého (zeleninu). Maso si kupuji v kuse a melu si ho doma, třeba na sekanou nebo mleté řízky.
Ale mám to jednodušší, jihofrancouzská kuchyně je hodně zdravá, na severu Francie se blíží spíš německé a prý jsou to také kalorické bomby. Takže nemusím Maxe zvykat na omáčky, protože v jídelně bude dostávat něco jiného.
Leni, a Eli nějaké bříško měla? 😛 Maxovi všechny kalhoty a tepláky padají a to mu z těch darovaných vybírám ty nejužší nebo s nejmenší gumou v pase. Já měla jako malá bříško jak děti v Africe, jinak jsem ale byla hubená. Nejlíp mu sedí lacláčky, ale když se doma plazí po dlažbě, tak jsem raději za tepláky, přece jen ta zem je chladnější.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist