Ahoj

31.10.2012 (15:35) #880035 p PeťulaRegistrovaný uživatel Bondí tak to známe taky s tím sprcháčem.Jak se někdo jde koupat tak by za ním Max vlezl a když je to přes den tak jen zjistí,že tam může tak se tam nakvartýruje a krásně si v mokru sedí8o| .S odlakovačem u nás slouží dcera.S tou cloumá puberta a […]

#880035
p Peťula
Registrovaný uživatel

Bondí tak to známe taky s tím sprcháčem.Jak se někdo jde koupat tak by za ním Max vlezl a když je to přes den tak jen zjistí,že tam může tak se tam nakvartýruje a krásně si v mokru sedí8o| .S odlakovačem u nás slouží dcera.S tou cloumá puberta a každý den má jinak namalovaný nehty-hrůza smrdí po celým baráku.Do jejího pokoje Max nechodí-pokud nejsou otevřený dvaře,že tam proklouzne,protože jsou tam schody do patra tak radši zavíráme.

Máňo to s pitím Max také zvládne.Já mám radost jako má žízeň a za chvilku vidím jak nasaje pijí a doslova ho vypouští z pusy ven.

To nevíte,že pojistky na lékách jsou pro dospělé,aby měli více práce a pro děti je to hračka(dobrodružství).
No,že se spálil je dobře,že je to jen malinko a je na jednu stranu dobrá věc-bude si to pamatovat,že to pálí.My se ségrou když se peklo tak trouba byla teplá tak jsme dětem dali pod dozorem šáhnout(drželi jsme jim ručičku) a zafungovalo to-už na to nešahali.Teď jsem to dělala u našich s Maxem.Mamka má v kuchyni ještě starý kamna kde se dá ještě vařit a přikládá se tam.No aMaxe to nejvíce láká-zavírat,otvírat,točit s úchytky a šahat na rugulaci vzduchu.No a jak se topilo tak pomáhal přikládat-podával dříví a pak si šahal na dvířka a znova a znova a znova a neřval.

Bože,kdybyste viděli toho mého pacholka-otevřel si typostraní dvířka do komína a hned zas leze po orbitreku.

Max miluje plavání a nevadí když ho vzbudím a jde hned plavat-asi je to tím,že jsem chodila plavat v těhu.

Lenčo Max také pomáchá při vyndavání nádobí z myčky-teda jen příborů,raději to vzdám než aby se mi tam pletl

Já sušičku nemám,ale teď přítelovi přišel email,že mu z jedný firmy nabízejí za 11000 místo 22000,ale bylo to do půlnoci.

Míšo mě Max spal přes den 3apůl hodiny a k večeru ikdyž jsem jela autem tak neusnul takže spal jednou denně

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist