Ahoj

31.10.2012 (15:21) #879579 AnonymHost Petul, tak se vám zoubek vyklubal na naše narozky, tak můžem slavit spolu :). Maxík je šikula rychlík. Holky chození není co uspěchat :), já dnes Ellu honila po poliklinice. Ona z toho srandu, že mi utíká a všichni ostatní srandu z toho, že jí nemůžu chytnout. My ted mlíko nějak […]

#879579
Anonym
Host

Petul, tak se vám zoubek vyklubal na naše narozky, tak můžem slavit spolu :). Maxík je šikula rychlík. Holky chození není co uspěchat :), já dnes Ellu honila po poliklinice. Ona z toho srandu, že mi utíká a všichni ostatní srandu z toho, že jí nemůžu chytnout.

My ted mlíko nějak šidíme. Včera večer po dlouhé době dala 200ku (180+6dávek), jinak kolem 50ml většinou zbyde, ale spinká docela, tak to neřeším. Dnes spala zase po delší době celou noc bez probuzení, zaknourala v 6h, ale než jsem stihla vylézt, tak bylo ticho, tak jsme chrupali až do 7.30 :). Ráno pije pěkně bez protestů, ale pořád dávám 210+6 dávek a stačí jí to.
A kaši už asi dávat nebudu vůbec. Až se potkáme, tak tu má Seb schované kašičky od Nestlé, jo?

Prohlídka v 1roce za námi – 78cm … 9,01kg … hlavička 43cm. Prý přibíráme málo (za 4měs 800g), ale řešit to nemám. Odříkala jsem jídelníček a jíme až dost :). Navíc jsme se shodli, že od pohledu hubená není. Malá si do ordinace došla po svých – prý utekla roku 🙂 .
Doktorka se ptala na slova – závěr byl, že takhle ukecané roční dítě ještě neměla. Chtěla po mě odříkat slova, co umí … katata, vla (vlak), ktek (krtek), ádio (rádio), světýlko, mňam, jejda, máma, babi, děda, táta + naše oblíbené cojeto? kdojeto? kdeje? 🙂 . Víc mě už nenapadlo. Upozornovala jsem, že jí rozumím hlavně já, že ne vše umí extra pěkně vyslovit, ale to prý neva. Důležité je spojení se správnýma lidma/věcma. Dostala hexu (pěkně řvala, byla unavená a ještě jí píchli) a jsme objednaní na meningokoka za 3 týdny.

Misho, otázky jídlo :). Prý může to, co my, jen to nesmí být moc slané, pikantní. Nesmí se uzeniny (šunka od kosti jo), tavené sýry. Prý můžeme dávat smetanové i jiné omáčky (už z klasické smetany) i s knedlíkem, může rybu, celé vejce. Ze sýrů na vaření – dávat ty 45%, prý cokoliv, co není pikantní. A maso prý podle chuti, co sní :).

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist