Ahoj

31.10.2012 (15:34) #880017 AnonymHost Max se vzbudí, jakmile manžel vstává do práce, což je po 6h, i když se plíží jak partyzán, tak ten pacholek má tak lehké spaní, že se vzbudí a začne plakat, že ho opustil, i když já v ložnici zůstanu. To samé dělá o víkendu, když vstanu dřív já. Vrátit ho […]

#880017
Anonym
Host

Max se vzbudí, jakmile manžel vstává do práce, což je po 6h, i když se plíží jak partyzán, tak ten pacholek má tak lehké spaní, že se vzbudí a začne plakat, že ho opustil, i když já v ložnici zůstanu. To samé dělá o víkendu, když vstanu dřív já. Vrátit ho po mléku od jeho postýlky by se rovnalo trestu, u nás v posteli je trochu šance, že zabere (tak 1:10). Ale stačí mu 9h spánku, pak spí ještě po obědě 1-1,5h.

Bondi, a co ty jíš ke svačině? Máš každý den něco jiného a opakuje se to stěží jednou za měsíc? Že ne? 😀 Jogurt a ovoce je ideální svačina nebo třeba namazaný chléb. Důležité je, aby se mu to během dne moc neopakovalo, jako třeba, že by měl k snídani chleba se sýrem, to samé k dopolední svačině a třeba i k večeři. Mít dva dny stejný oběd nevadí, ale nemá se to samé jídlo dát v obědu a večeři.
S objemem jídel si také moc nevím rady, dávám mu pořád stejné množství, jako už několik měsíců. K snídani a večeři má pořád mléko (2x250ml), dopolední svačina – ovoce, někdy i jogurt, oběd – minimálně 250g, spíš víc, odpolední svačina – jogurt + ovoce. Loudění u oběda jsem vyřešila – jíme ve stejný okamžik. Sice si jídlo tolik nevychutnám (jemu lžička, já rychle jedno, dvě sousta), ale žádný pláč se nekoná a loudění se nekoná, jíme to samé. Loudí spíš na manželovi během večeře, on mu dává chleba a pak Maxouš nevypije celé mléko :S Ale chápu, že se mu svírá srdce, když vidí synáčka, jak se po něm natahuje, pofňukává a vypadá, jakoby 14 dní nejedl.

Leni, on už na opruzeniny skoro netrpí a to ho Bepanthenem moc nemažu, když byl malý, tak to jsem ho musela mazat po každém přebalení. Ale pokud kaká víc jak jednou denně, tak to většinou odnese červeným zadečkem. Včera to bylo fakt ošklivé, ale ráno to bylo minimálně o půlku lepší.

Tady se docela ochladilo, včera ráno bylo jen 1,5°C, dnes 7°C. Dostal tedy do jesliček zimní prošívanou bundu. V pátek mu dali pod mikinu, pod kterou měl body s kr. rukávem, ještě tričko s dlouhým rukávem, které měl ve svém košíčku na převlečení v případě nehody. Dnes jsem mu tam vzala i manšestráčky, kdyby se náhodou přes plínku procedil, má tam jen silnější plátěné kalhoty.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist