Ahoj

31.10.2012 (15:34) #880004 AnonymHost Leni, Maxík také nemá úplně pevná hovínka, ty mívá jen po kupovaném příkrmu, při domácím vaření jsou na rozmezí tuhých a průjmu. S doktorkou jsi to řešila? Nejdřív měla chudák Eli problém se zácpou, teď je to naopak :S Ten pomeranč jí prohnat mohl, kolik ho snědla. Já Maxovi nedávám víc […]

#880004
Anonym
Host

Leni, Maxík také nemá úplně pevná hovínka, ty mívá jen po kupovaném příkrmu, při domácím vaření jsou na rozmezí tuhých a průjmu. S doktorkou jsi to řešila? Nejdřív měla chudák Eli problém se zácpou, teď je to naopak :S Ten pomeranč jí prohnat mohl, kolik ho snědla. Já Maxovi nedávám víc než jeden měsíček a to ještě bez té blány. Jestli byl s tou blánou, tak bych to s tím průjmem spojovala.
Raduš, jestli máte na sušičku místo, tak si jí určitě nech nadělit. Ložní prádlo v ní suším celoročně, ručníky skoro pořád, u oblečení záleží na složení várky do pračky, pokud jsou tam věci co se do sušičky nehodí (třeba košile, které se sice usuší, ale otočí se jim spodní okraj a stejně se musí přežehlit). Ale nás je jen 2 a půl 😛 . Při pěti lidech bych sušičku využila častěji. Když člověk spočítá kolik stráví času žehlením a spotřebu elektřiny žehličky, tak sušička zase nevychází nijak špatně, když se navíc koupí nějaká Eco.

Já hlídání nemám vůbec, takže jsem vlastně za ty jesličky vděčná. Nejdřív jsem je chtěla kvůli tomu, kdybych náhodou našla práci, teď jsem ráda, že můžu volný čas využít jinak a pak se Maxíkovi věnovat.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist