Aha, tak vím zase něco navíc o lososech :). Mám to pro malou připravené, až se probudí, voní to parádně a i je to moc dobré. Tak zítra bude mít zeleninku, když si teda dnes dopřáváme 🙂
Máni, pampersky (pokud to není verze sleep and play) mi přišlly nejlepší. Malá v tom vydrží parádně přes noc … cca od 19.30 až třeba do 9h, pokud se probouzí pozdě. Má ji pak tedy totálně načuranou, počurané pyžámko jsme mockrát neměly. Standartně máme 5-6 plínek na den, podle toho jak pije. Opruzeniny žádné, měla je pouze při průjmech. A 1 plena bývá tak trochu zbytečná, protože zásadně kadí, když ji čerstvě přebalím, potvůrka :). Pokud verze sleep and play, tak to maminky doporučují spíš na den… Na druhou stranu se totéž říká i o huggieskách a ty jsi s nima spokojená, tak uvidíš :).
Misho, ranní mlíčko míváme v rozmezí 6.30-7.30h, záleží, jak se probere. Dneska to byla dost výjimka. Když pije dřív, tak mi pak ještě spinká. Kolem 10h má sváču a oběd máme proti vám mnohem později. Od 13h a dál, podle spinkání.