Ahoj

31.10.2012 (15:41) #894078 AnonymHost Ahoj holky,díky za tip. Hned jsem mazala do krámu a přinesla si ty Hami kaše – kluci jsou akorát po večeři a jen otvírali pusiny:-) takže asi dobrý!. Dala jsem jim zatím tu bez příchuti, tak předpokládám, protože ovoce jim chutná dost, že s příchutí nebudu stíhat dávat (doufám:-)).Jinak s obědem […]

#894078
Anonym
Host

Ahoj holky,
díky za tip. Hned jsem mazala do krámu a přinesla si ty Hami kaše – kluci jsou akorát po večeři a jen otvírali pusiny:-) takže asi dobrý!. Dala jsem jim zatím tu bez příchuti, tak předpokládám, protože ovoce jim chutná dost, že s příchutí nebudu stíhat dávat (doufám:-)).
Jinak s obědem teď kluci trochu stávkují, ale říkám si, že je to tím teplem, tak snad mám pravdu:-) Mám taky ty Hami skleničky a do teď jim bezproblémů chutnali, tak uvidíme, až se ochladí, zda to byl náhodný výkyv.
Maso jsem jim dala poměrně brzy, asi 3 týdny po zahájení příkrmů a fakt prý dobrý:-).
Ytagom – Terezka vstává běžně v 6 ráno? toho bych se nerada dočkala, ačkoli teď je to taky hrůza, protože Kuba má asi nějaký sny a v noci pláče a nejde utišit – se Šimonem to ale ani nehne a jak je ráno vyspalý, tak nás budí mezi 5-6. taky doufám přechodný stav:-).
A Gábino v kolik musí být Toby v jeslích? Budeš ho muset budit?
Hanka

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist