Ahoj,

15.8.2013 (12:33) #880799 b bonduelleRegistrovaný uživatel Ahoj, tak to tě Kačko obdivuju, že si to nenecháte říct. Mě by to bylo taky jedno a bylo mi to fuk i u Vojty, ale jsem děsně zvědavá. A taky tenkrát manžel říkal pořád břichu jenom TO a to se mi nelíbilo, Tak to pak byl Vojta :-). […]

#880799
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Ahoj,

tak to tě Kačko obdivuju, že si to nenecháte říct. Mě by to bylo taky jedno a bylo mi to fuk i u Vojty, ale jsem děsně zvědavá. A taky tenkrát manžel říkal pořád břichu jenom TO a to se mi nelíbilo, Tak to pak byl Vojta :-). Hlavně ať jste oba v pořádku a porod proběhne v pohodě.

Jinak s tím čůráním je to fakt složitý u kluků. Zlatý holky :-D. Na nočník ve stoje to taky párkrát zkoušel, ale to se mu snažím razantně zakazovat. Jsem totiž líná po každém čůrání vytírat celý pokoj. Naštěstí ho ještě nenapadlo, že by mohl ve stoje čůrat i do záchoda, na ten si sedá. Venku se snažím kalhoty taky stahovat co nejmíň, ale on jak má ten pupek, tak si nevidí na piňďu. No a když se chce podívat, samozřejmě se předkloní a to je konec. Doufám, že do zimy to nějak vychytáme oba dva.

Včera jsme byli v Praze v ZOO a moc se nám tam líbilo. Já už tam nebyla hrozně dlouho, tak jsem koukala, jak je to předělaný. Vojtův poznatek z výletu byl, že všechny zvířátka papaj, ale nejvíc se mu líbili lední medvědi. Prostě kde je voda, to je jeho.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist