Ahoj Gábino,to se Toby má, že

22.4.2013 (12:53) #893883 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahoj Gábino,to se Toby má, že už má pískoviště. My stále nic :((( Švagr teď dělá schody bratranci, pak plot kolem zahrady, tak nevím, kdy se konečně dostane na nás. Už jsem taky v pokušení se na něj vyprdnout a nějaké si koupit v obchodě. Aspoň že sousedé mají […]

#893883
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahoj Gábino,to se Toby má, že už má pískoviště. My stále nic :((( Švagr teď dělá schody bratranci, pak plot kolem zahrady, tak nevím, kdy se konečně dostane na nás. Už jsem taky v pokušení se na něj vyprdnout a nějaké si koupit v obchodě. Aspoň že sousedé mají pískoviště, tak tam občas zajdeme na návštěvu.

Teď jsme dělali s mužíčkem příjezdovou cestu, musím říct, že jsme se na ní docela zrušili, fakt to byla dřina. Akorád nemáme ploty, takže jsem musela pořád hlídat, kde je Terezka (naštěstí nám pak sousedka půjčila pískoviště, tak si tam vydržela i chvilku hrát sama), kterou to tam moc nebavilo a pořád někam utíkala. Tak doufám, že v nejbližší době uděláme plot na silnici, aby mi na ní neutíkala, z toho mám noční můru. Podařilo se nám také sehnat kvalitní zem, takže dokončíme teréní úpravy a já si založím záhony (1 zeleninový, 1 na jahody a 2 na kytičky).

Terezka už je zdravá, jen jí pořád zlobí ty zoubky, teď se jí pro změnu tlačí čtyčky a dvojky dole, takže je protivnější a s jídlem musím vařit spíš omáčky, protože tužší kousky se jí nechtějí kousat. Konečně nám otevřeli bazén (byl v rekonstrukci), takže jsem tam s Terezkou vyrazila, ta se tam tak těšila, málem mi tam běžela oblečená :). Už se těším, až tam s ní půjdu zase, ty rozzářené oči za to stojí.

Jsem se ti nějak rozepsala, to asi i z toho počasí, je už je hezky a dá se venku už dost věcí podnikat. A jak se líbí Tobymu venku, když je teď už samostatná jednotka?

Ytagom

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist