Ahoj holky,

23.10.2014 (11:32) #894030 Z Zuzana TRegistrovaný uživatel Ahoj holky, Gabi, já zase místo pohupování (i toto období jsem měla, ale už je přece jen i Matýsek dost velký a tak homoc nepohupuju, přece jen 11 kg už se pronese, spíš chovám v náruči při sezení), ale já místo toho pořád zpívám, samozřejmě dětské písničky. Martin […]

#894030
Z Zuzana T
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,

Gabi, já zase místo pohupování (i toto období jsem měla, ale už je přece jen i Matýsek dost velký a tak homoc nepohupuju, přece jen 11 kg už se pronese, spíš chovám v náruči při sezení), ale já místo toho pořád zpívám, samozřejmě dětské písničky. Martin si ze mě dělá srandu, že jsem jak chodící juke box, akorát místo vhození mincí stačí drobné zakňourání 😀 no ale teď jsem měla trochu problém, když jsem seděla v čekárně u zubaře, chtěla sama sebe uklidnit a tak jsem přemýšlela nad nějakou melodií, kterou bych si aspoň v duchu mohla pobrukovat a tím se trochu uklidnit a nenapadalo mě nic kromě těch dětských písniček 😀 fakt nic, zkrátka matka na plný úvazek, no. Cestou zpět jsem si pustila v autě rádio, ani mi nedošlo, že cetou tam mi hrálo, jako obvykle dětské CD, i když děti jsem s sebou samozřejmě neměla.

Ivčo, je fajn, že už se Terezka ve školce zvykla, musela být pyšná, když si nesla ty perníčky 🙂 A teda šel mi mráz po zádech, když jsem četla to, že vás doktorka straší obrnou. Brrr, není nad zdraví. Takže držím moc a moc pěsti, ať je to jen mýlka. A věřím, že ano, když už měl Michálek i snahu o plazení. Určitě vše dobře dopadne!

Mějte se holky hezky a Jarko ještě jednou gratuluji k Filípkovi! Já to měla po druhém porodu obráceně se starší Adriankou, najednou jsem měla pocit, že už je velká holka a až teď mi dochází, když Martínek dorůstá do jejího věku v té době, kdy se narodil, jaký byla ještě prcek a jako moc jsem na ni měla velké nároky, aby vše chápala a zvládala.

Zu

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist