Ahojky,

19.12.2013 (18:47) #880839 b bonduelleRegistrovaný uživatel Ahojky, já výjmečně začala celkem brzo s nakupováním vánočních dárků, takže ty mám všechy a dokonce zabalené. U toho mi teda většinou asistoval Vojta, takže to podle toho vypadá, ale je mi to letos věechno tak nějak jedno. Vyprala jsem záclony a umyla 2 okna ve Vojtově pokoji, kam […]

#880839
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Ahojky,

já výjmečně začala celkem brzo s nakupováním vánočních dárků, takže ty mám všechy a dokonce zabalené. U toho mi teda většinou asistoval Vojta, takže to podle toho vypadá, ale je mi to letos věechno tak nějak jedno. Vyprala jsem záclony a umyla 2 okna ve Vojtově pokoji, kam jsme nalepili vánoční dekorace, ale tím to tak hasne. Jmelí nekupuju, protože se bojim, aby ty kuličky z toho Vojta nechtěl jíst. Adventní máme taky jenom takový svícínek, co jsem udělala za chvilku a jeden minivěnec na branku. Stromeček jsem úspěšně koupila v pondělí v Ikee, tak ten máme taky, naštěstí.

Kačko, tak to už jsi naprosto za vodou. Děti narozené od 36 tt se považují za donošené. Určitě je každý den v bříšku pro ně lepší, ale kdyby něco nemusíš si dělat starosti. Jinak gratuluju k dokončení školy. Máš můj obdiv, že jsi to zvládla, já si to vůbec nedokážu představit. 

O návratu do práce mi ani nemluvte. Nejpozději od září budu muset nastoupit, když druhý asi nejspíš nebude. Jenže jsem dělala v Praze v Ruzyni a to je 70 km tam a 70 km zpátky. To bych vydělávala jenom na to cestování a už vůbec si nedovedu představit, jak to udělat s Vojtou ve školce. Teda když budeme mít štěstí a vemou ho. Tady je školka otevřená maximálně do půl pátý. Takže mě čeká hledání nějaké nové práce s trochu lepší dostupností. Jsem zvědavá, kde mě vezmou, když jsem jenom tlustá, nic neumim a mám dítě. Za tu dobu co jsem doma jsem tak maximálně nezapomněla psát všema deseti. Jinak říct někde, že mám státnici z angličiny bych se fakt styděla, protože už neumim nani Ň.

A když už se to tu tak rozjelo dala bych jednu malou anketní otázku. V kolik hodin budete mít štědrovečerní večeři? Já si říkala, že by jsme mohli začít už někdy okolo páté aby si Vojta stihnul užít dárečeky a pak šel nějak rozumně spát.  

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist