Ahojky,

20.12.2013 (9:03) #880840 r ros.lenkaRegistrovaný uživatel Ahojky, my máme přípravu Vánoc v pohodě a poklidu. Jsme s Ellou už týden u babičky, takže jen doděláváme cukroví, ostatní je celkem připravené. Babi tu má uklizeno celý rok, takže žádné složité uklízení se nekoná :). Kdyby to bylo u nás v Praze, tak jsem na to podobně, […]

#880840
r ros.lenka
Registrovaný uživatel

Ahojky,

my máme přípravu Vánoc v pohodě a poklidu. Jsme s Ellou už týden u babičky, takže jen doděláváme cukroví, ostatní je celkem připravené. Babi tu má uklizeno celý rok, takže žádné složité uklízení se nekoná :). Kdyby to bylo u nás v Praze, tak jsem na to podobně, jak někdo psal .. okna jsem myla na konci října, takže vánoční úklid bych stejně moc neprožívala. Takže už se jen těšíme na Ježíška ve stylu: maminko, Ježíšek přinese čokoládu a lízátko, vid? 

Bondi s večeří na Štědrý den neporadím, u nás není kam spěchat .. náš malý nespavec v pohodě usíná v půl 10 večer, takže stihne úplně všechno. Spíš řeším, jak zkoordinovat večeři  + našoupání dárků pod stromek, aby nám u toho malá nakonec neasistovala.

No, a práce .. plynule jsem zaplula do pozvolného pracovního procesu už před časem. Pracuji doma, když Ella spí. Je to pak tak trochu vyčerpávající, protože dítě stále nespí a nespí. Školka v Praze bude legrace, podle pravidel a bodovacího systému naší školky bude malá někde na konci seznamu, protože body máme šanci dostat jen za trvalý pobyt a za to, že s tatínkem pracujeme. A pak se děti řadí podle narození….

Kačko, gratuluju k dokončení školy. Ted už přeju jen pohodový závěr těhotenství a pak krásné zdravé miminko 🙂

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist