Bondi, já jsem ráda, že myšce

21.1.2013 (11:45) #880613 r ros.lenkaRegistrovaný uživatel Bondi, já jsem ráda, že myšce váha nejde dolů, ale že jen stojí. Ted vypadá jak takové ty somálské děti. Hubené nohy, ruce, koukají jí žebra a k tomu vykulené bříško. Ty její ptačí porce. Jediné, čeho sní hodně, je pomeranč, jahody nebo pokud se podaří koupit štavnatá hruška, jinak jede […]

#880613
r ros.lenka
Registrovaný uživatel

Bondi, já jsem ráda, že myšce váha nejde dolů, ale že jen stojí. Ted vypadá jak takové ty somálské děti. Hubené nohy, ruce, koukají jí žebra a k tomu vykulené bříško. Ty její ptačí porce. Jediné, čeho sní hodně, je pomeranč, jahody nebo pokud se podaří koupit štavnatá hruška, jinak jede všechno tak na půl dávky. Včera měla k obědu v misce 1 malý knedlík, trochu jemně nakrájeného masa a polité smetanovou omajdou. Vypadalo to, jak když v misce skoro nic není. Tak snědla půl knedlíku, maso vždy ožvýkala a vyplivla. Odpo 1/2 malého jogurtu a večer 100ml mléka. Ráno měla evidentně hlad, od 5h se šila ze spaní a v 6h se vrhla na mlíko, jakoby 2 dny nejedla. Bez masa už fungujeme skoro 14 dní, snad jedině pokud bych ho namixovala, tak ho sní :(. My ty tlusté rukavky máme i s palcem, ale je to stejně na prd. Za tu packu pak taky nejde vzít a je v nich strašně nemotorná.

Misho, hrachovka byla v té Pohlreichově kuchařce, tu myslím máš, ne? Já ho viděla, jak ji vařil v TV ze zeleného mraženého hrášku….

Jo, válčíme s nočníkem. Madam projevila zájem. Nicméně, sice nám řekne, že čššš, chytne se za klahoty, ale až po akci :). Tak snad už je na nějaké cestě, že by na to třeba mohla přijít. Včera tu lítala hodinu nahatá, vždy po 10ti min usedla na nočník, vydržela 10s, zpívala u toho čššš, pak koukla do nočníku a řekla nenííí.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist