Leni, plavčo bych tebou

14.1.2013 (13:36) #880534 o opet.vcelkaRegistrovaný uživatel Leni, plavčo bych tebou vynechala. Za 1. není malá v kondici a za 2. není fér k ostatním dětem tam tahat dítě které není 100% zdravé. Takhle chytla tenkrát Stázka ty ledviny, bylo to bakteriální a bazén je svou teplotou a vlhostí ideální prostředí a prý stačí jen vymáchat […]

#880534
o opet.vcelka
Registrovaný uživatel

Leni, plavčo bych tebou vynechala. Za 1. není malá v kondici a za 2. není fér k ostatním dětem tam tahat dítě které není 100% zdravé. Takhle chytla tenkrát Stázka ty ledviny, bylo to bakteriální a bazén je svou teplotou a vlhostí ideální prostředí a prý stačí jen vymáchat zadek nemocného dítěte a pak to skolí kde koho. Nás tam tenkrát bylo víc kdo si lehnul do špitálu a hledalo se kdo a pak jednu mámu co tam zásadně chodila s nedoléčeným dítětem vyšouply. Fakt nezodpovědnost.
Zkus udělat Elli černej čaj a trošku ho oslaď, třeba jí pojede. Bylo by fajn kdyby si měla Kulíška, to je na rehydrataci. Možná by si tý dr. mohla zavolat jen na radu, dyť tě nikdo nenutí že tam musíš běhat i s nemocným dítětem.
U nás byla střevní chřipka před vánoci a obě holky to měli jen jeden den, resp. jednu noc a pak den na to. A kde to chytly to ví jen bůh.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist