No vidíš Kačko, máš věnec a

19.12.2013 (15:30) #880838 o opet.vcelkaRegistrovaný uživatel No vidíš Kačko, máš věnec a jmelí, pokud budete mít stromeček tak to stačí. My máme věnec jen proto, že ho prababička z nudy dělá pro celou rodinu a devadesátileté dámě se neodmítá, že jo. Jmelí nemáme, pokud ho dostaneme tak bude, jinak já jmelí nepreferuju. Je fakt že […]

#880838
o opet.vcelka
Registrovaný uživatel

No vidíš Kačko, máš věnec a jmelí, pokud budete mít stromeček tak to stačí. My máme věnec jen proto, že ho prababička z nudy dělá pro celou rodinu a devadesátileté dámě se neodmítá, že jo. Jmelí nemáme, pokud ho dostaneme tak bude, jinak já jmelí nepreferuju. Je fakt že letos sem ujela s cukrovím. Začala jsem brzo, jak jsem si léta slibovala, tak letos konečně to vyšlo, jenže nějak jsem měla pocit, že bych měla ještě něco udělat a ještě něco a včera mě můj drahý muž řekl, že tu haldu právě zkouknul a zjistil, že mám 18druhů a když chci dělat ještě dvě nepečené na rychlokonzumaci, tak jich bude rovnou dvacet a že kdo to bude jako jíst…..No kdo asi, on, když má 3,5týdne dovolené – musí si jí vybrat a v létě jaksi neměl čas s náma dovolenkovat. 

Úklid neplánuju, uklízím pořád a stejně tu ty dvě udělají binec, takže co. Okna jsem myla před měsícem a těď to dělat nebudu. Budeme stejně jen my 4,tak se nemusím před někým strachovat, že by mě pomluvil pro bordel. 

Vánocům se říkají svátky klidu a pohody, tak žádnejs stres s úklidem, výzdobou apod. Myslím Kačko, že pokud si budeš užívat valející se, tak to bude taky fajn. Teď musíš čerpat energii na porod a ten se ti teda blíží, pane jo, za 5týdnů, uteklo i druhé těhu tak rychle jako první? Mě snad ještě rychleji. 

A co ostatní, chystáte se do práce nebo jsou tu další skorodvojmatky? Když si vezmu že bych v srpnu měla nastoupit po 6letech do práce tak je mi z toho až blbě. Chystáme se asi stěhovat, tak mám starost, že to na holky bude rok spousty změn, tak aby to vzaly v poho. Stázka je na mě takovej závislák, přitom chodíme častěji do společnosti, než s Viky, Byli jsme s mužem na dovelené jen my dva a děti měla babička, měla by být víc zvyklá, ale ne. Krmit jí můžu jen já (teda jí sama, ale sama toho sní děsně málo, tak musím dopomoci) oblíkání také jen já, tatínek je na to podle ní asi špatnej…..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist