Příbram – jednoznačně ANO

19.10.2010 (14:55) #843489 AnonymHost Rodila jsem tam v červenci 2009. Přestože jsem Pražačka, do pražské porodnice bych nešla. Chodila jsem do chvíli do poradny v Podolí, byl to horor, neustále jsem tam něco hledala a ztrácela se na chodbách, personál byl nepříjemný. Pak jsem ležela týden na oddělení rizikového těhotenství v Motole, to mě vyděsilo […]

#843489
Anonym
Host

Rodila jsem tam v červenci 2009.
Přestože jsem Pražačka, do pražské porodnice bych nešla. Chodila jsem do chvíli do poradny v Podolí, byl to horor, neustále jsem tam něco hledala a ztrácela se na chodbách, personál byl nepříjemný.
Pak jsem ležela týden na oddělení rizikového těhotenství v Motole, to mě vyděsilo tak, že jsem si říkala, lépe snad rodit doma na gauči, než tam. Vybavení mají špičkové, personál na sále velice milý, ale co předvádějí na oddělení rizkového těhotenství je vážně hrůza. Personál se choval tak strašně, že jsem měla obavu, že jen z těch nervů se sestrami předčasně porodním, lékaři byli arogantní.
V Příbrami jsou všichni velice vstřícní o ochotní, vše dokonale vysvětlí, sestry na šestinedělí mají čas a se vším ochotně pomohou. Lékaři mají hluboce lidský přístup. Přestože to byl můj první porod, díky personálu této porodnice jsem se na něj těšila, věděla jsem, že mi pomohou, když bude třeba, ale zároveň mi nebudou vnucovat, co nechci. Přestože jsem jako pacient velmi náročná, nemohu jim nic vytknout, opravdu skvělá péče. Pokud budu mít další děti, chci rodit znovu jen tam. Jediný problém je, že tato porodnice nemá novorozeneckou JIP, proto pokud tam budete rodit před 36. tt, odrodí vás, ale dítě pošlou na specializované pracoviště, obvykle do Prahy (úplně stejný postup mají i Neratovice). Pokud ale rodíte v termínu, mohu jen doporučit. Jejich heslo – poskytujeme nadstandardní služby i na standardních pokojích – skutečně platí.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist