RE: Březnová miminka :-)

19.1.2011 (10:34) #868713 r RybkaRegistrovaný uživatel Dobré ránko těhulky 😀 , teda jestli se dá ještě mluvit v půl desáte o ránu. Vítam tu Sanny a přidávám se k děvčatům, ať o sobě něco písneš, my už tady tak nějak stihly za ty týdny probrat naše životy a tak, tak abychom tě lépe poznaly. A […]

#868713
r Rybka
Registrovaný uživatel

Dobré ránko těhulky 😀 ,

teda jestli se dá ještě mluvit v půl desáte o ránu. Vítam tu Sanny a přidávám se k děvčatům, ať o sobě něco písneš, my už tady tak nějak stihly za ty týdny probrat naše životy a tak, tak abychom tě lépe poznaly. A kdy máš přesně termín?
Cypísku – s tím strejdou mě to také moc mrzí, upřímnou soustrast 🙁 . S tím pohřbem bych to rozmyslela podle toho, jak se cítíš a jak moc si myslíš, že budou mít ty emoce na tebe vliv. Sice jsi strejdu znala, ale je to přece jen už vzdálenější příbuzný. Moje sestřence 14 dní před porodem umřel děda a tak raději opravdu na pohřeb nešla, páč to už opravdu hrozilo, že by mohla předčasně porodit. Osobně si myslím, že rozloučení s blízkým není o tom pohřbu a v klidu se člověk může rozloučit s osobou i z domova, ale zase termín máš až za měsíc, tak to určitě zvládneš.
Včera jsme s manželem složili tu dlouho očekávanou postýlku a mám z ní opravdu ohromnou radost, už jsem si na ni přidělala hrací kolotoč, abych to zkoukla, jak to bude vypadat a přestěhovala nábytek, aby to pasovalo. Jsem asi ujetá, ale musela jsem se na ni pořád koukat, je to asi pro mě takové zlomové, že to opravdu znamená, že za pár týdnu tam budeme mít toho drobečka, který mě každý večer přesně v jedenáct hodin masíruje bříško a žebra zevnitř 😀 . Zítra jedu do Prahy a chci se stavit v Ikee, páč jsme svatebním darem dostali poukaz s penězmi na nákup a tak tam dokoupím nějaké věcičky, co mi chybí a nějaké doplňky, aby ten dětský koutek vypadal opravdu jako dětstký 😀 .

Tak zatím páček a pohlaďte si bříška 😀 .

http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27654.png

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist