RE: Březnová miminka :-)

28.1.2011 (15:04) #868932 v Veru-nkaRegistrovaný uživatel Ahojky těhulinečky:) ,tak určitě tedy vezmu tu odsávačku s těma hadičkama, ta cena je úplně úžasná…to je jak zadarmo:) Já tedy ani nevěděla k čemu odsávačka do včerejška je dobrá ale v pohodě:D Proto jsem moc ráda, že Vás tady mám…já Vás nemít:) K tomu dětskému lékaři určitě v […]

#868932
v Veru-nka
Registrovaný uživatel

Ahojky těhulinečky:) ,
tak určitě tedy vezmu tu odsávačku s těma hadičkama, ta cena je úplně úžasná…to je jak zadarmo:) Já tedy ani nevěděla k čemu odsávačka do včerejška je dobrá ale v pohodě:D Proto jsem moc ráda, že Vás tady mám…já Vás nemít:)
K tomu dětskému lékaři určitě v příštím týdnu vyrazím abych věděla co a jak…Je fakt, že budu určitě klidnější když budu vědět, že budeme už v pohodě zaregistrováni.

Brumdinko, tak cestu tam i zpět si měla vážně zpestřenou, viď?:-) Teď si můžeš zaslouženě odpočívat na MD:-) To určitě i Jiřík má radost, že bude mít maminku doma:-) Jinak dneska slavíte ty narozky? Tak je pořádně oslavte ať si narozeniny Jiřík krááásně užije:)

Milinko, děkuju za optání:-) Už jsem v pohodě, holt jsem se asi musela nějak pročistit:-) Později si ho určitě založím, už jen abych Vás mohla vidět na fotečkách:-) A copak ty a ten moudrák? Už je to v pohodě? Jinak bych taky řekla, že ti určitě už dorazili poslíčci:-) Ale to prý je úplně už v tomto období normální. Jinak už jsem si koupila ten maliníkoví čajík a prý se má používat až od 37. týdne…Je to pravda nebo se může používat klíďo dříve?

Cypísku, tak to mě mrzí, že máš zase problémy s tím cukrem:-( Tak snad to budeš mít brzo v pořádku! A určitě se neboj…Eliška bude krásná, zdravá princezna:) A copak bratránek, je to lepší? Tak dneska se jen válej ať ti je pořádně lépe:)
Opatrujte se a pohlazení na bříška:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist