RE: Březnová miminka :-)

5.2.2011 (16:08) #869037 v Veru-nkaRegistrovaný uživatel Milinko, taky jsem si říkala, že jsme spolu hodně povahově podobný:) Když takhle koukám, máme toho společného:-) Tak hlavně, že si ten hororový sník nějak nepamatuješ! Zkusím si dát dneska mléko s medíkem a třeba budu mít klidnější spinkání:D I když přítel má dneska noční a to je vždy […]

#869037
v Veru-nka
Registrovaný uživatel

Milinko, taky jsem si říkala, že jsme spolu hodně povahově podobný:) Když takhle koukám, máme toho společného:-) Tak hlavně, že si ten hororový sník nějak nepamatuješ! Zkusím si dát dneska mléko s medíkem a třeba budu mít klidnější spinkání:D I když přítel má dneska noční a to je vždy pro mě noční můra sama o sobě…ale to je asi také normální, teď jak válčí hormony:-)

Cypísku, tak to máš vážně zajímavý sníky:-) Už aby byli mrňousci venku a neměli jsme na takové sny ani pomyšlení…:) To budeme rádi když na chvíli zabereme:D Ať příteli je už jen lépe…musíte se pořádně vypotit:-)

Yvone, tak ty pocity na plakání mám taky a často…ale to holt fakt bude normální:-) Jsi frajerka, že už injekce zvládáš ale také holt nic jiného nezbývá, viď…hlavní je, že budete obě v pořádku!!! A, že máš modřinky nevadí, je to pro dobrou věc:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist