RE: Březnová miminka :-)

4.3.2011 (11:33) #869546 r RybkaRegistrovaný uživatel Ahojky těhulinky, tak přidávám se k velké gratulaci Cypískovi k narození Elišky. Stáhla jsem pro vás na FB jednu fotečku, kterou tam vložil Cypískův přítel – http://www.babyweb.cz/Fotogalerie/f854-Eliska.aspx , tak se také pokochejte Eliškou. Milinko, tak koukám, že jako čerstvá maminka prvního mrňouska to hravě zvládáš a nemáš žádné problémy […]

#869546
r Rybka
Registrovaný uživatel

Ahojky těhulinky,

tak přidávám se k velké gratulaci Cypískovi k narození Elišky. Stáhla jsem pro vás na FB jednu fotečku, kterou tam vložil Cypískův přítel – http://www.babyweb.cz/Fotogalerie/f854-Eliska.aspx , tak se také pokochejte Eliškou.

Milinko, tak koukám, že jako čerstvá maminka prvního mrňouska to hravě zvládáš a nemáš žádné problémy s kojením, což také docela ulehčí. Škoda s tím spinkáním v noci, ale to se určitě také srovná a vy si nastolíte nějaký režim, jen to třeba chvíli bude trvat, když jí teď třeba trápí prdíky 🙂 . Hlavně, že jsi v pořádku a vše se začíná vracet do normálu.

Brumdinko, s tou péčí jsme na tom podobně, moje mamka mi každý den volá, jestli jsem ještě v kupě a jesti něco nepotřebuju. Manžel zase s každým mým nočním vstáváním na záchod je vzhůru, jestli se něco neděje a do toho volá tchýně, jak mi je, ale ta naštěstí jen tak jednou nebo dvakrát týdně. Včera mě ale menžel docela naštval, páč jsem si asi tak před čtvrtou dala chleba s taveným sýrem a stejně jsem měla v půl sedmé hned hlad a tak jsme si dala utopence v aspiku a když to manžel viděl, neušetřil si poznámku, že už zase jím, ale já mám teď pořád hrozný hlad, hlavně odpoledne a večer 🙁 .

Juli, máte vybrané moc hezké jméno, já také čekám chlapečka, ale na jméně jsme se s manželem skoro do nedávna nemohli domluvit, ale nakonec to bude Petřík. S těmi doktory je to fakt hrůza, já jsem si s tou svou užila hrůzy hned od začátku a teď mě také pořád něčím plaší a když má špatnou náladu, tak to stojí také za to.

Tak zatím páček, jdu se zase učit, zkouška se mi blíží a já pořádně nic neumím, nějak se na to nemůžu soustředit, páč my myšlenky utíkají k mimču 😀 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist