RE: Březnová miminka :-)

3.3.2011 (11:25) #869515 r RybkaRegistrovaný uživatel Ahojky těhulinky, tak dneska jsem se v noci vůbec nevyspala, páč jsem celou noc měla bolení bříška, docela jsem byla už k ráno vyplašená, páč jsem ani moc necítili pohyby mimča a honily se mi hlavou samé katastrofické scénáře 😐 , jsem fakt plašan. Začalo to když jsme se […]

#869515
r Rybka
Registrovaný uživatel

Ahojky těhulinky,

tak dneska jsem se v noci vůbec nevyspala, páč jsem celou noc měla bolení bříška, docela jsem byla už k ráno vyplašená, páč jsem ani moc necítili pohyby mimča a honily se mi hlavou samé katastrofické scénáře 😐 , jsem fakt plašan. Začalo to když jsme se večer s manželem mazlili a jak jste psali, tak jsme stimulovali bradavky, že to třeba pomůže. Sexík jsme vynechali, páč jsem dostala nějaké čípky na toho streptokoka, tak bylo jen mazlení. Byly to takové bolesti jako při menses, pořád jsem si říkala, že kdyby se jednalo o porod, tak by to přece muselo být v intervalech, ale já je měla neustále a k tomu mě začalo bolet v kříži. Několikrát jsem se v noci vzbudila a houpala s bříškem, jestli je Peťulka v pořádku. Ráno jsem si dala sprchu a trochu ta bolest polevila, ale pořád cítím takové tlaky v podbřišku 🙁 , tak nevím, co to je, snad jen ty poslíčky.

Zdravím Kiwwi, já mám termín 17.3. a pak 21.3., takže téměř stejně jako Prďolka.

Prďolko, s tím streptokokem se ani moc netrápím, spíš jsem vyplašená z té mé doktorky, páč vám pořád dělají UZ a víte, jak se ti vaši mrňouskové mají, kolik váží, … a ta moje mě tak maximálně prohmátne a poslechne si srdíčko. Někdy si říkám, že kdyby bylo něco v nepořádku (např. placenta, plodová voda, …), tak ona to ani nezjistí, ale zase se uklidňuju, že dřív nebyly ani ty 3 UZ a taky to naše mamky zvládly.

Verunko, také si myslím, že se třeba už jedná o tu hlenovou zátku nebo nám v kurzu říkaly, že někdy může plodová voda odcházet po troškách a že se to někdy může zaměnit s únikem moči, ale plodová voda může být právě taková narůžovělá, ale zase pokud to má takovou hustší konzistenci, tak se opravdu přikláním k Brumdince.

Cypísek se zatím neozývá, ale myslím si, že už určitě dnes Eliška příjde na svět, takže držím pěstičky a moc na ni myslím.

Zatím páček a pohlaďte bříška 😀 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist