RE: Březnová miminka :-)

18.1.2011 (16:48) #868700 v Veru-nkaRegistrovaný uživatel To je fajn, že dostáváte podprsenky…to já mám smůlu, žádná kamarádka mojí velikost nemá:D :S Prďolko, ta druhá podprsenka vypadá mooc dobře:-) Hned mě zaujala:-) To máš určitě pravdu, že každá z nás bude ty naše mrňousky pozorovat dokud neusneme.. už aby to bylo:-) Rybko, tak snad jsi trošku […]

#868700
v Veru-nka
Registrovaný uživatel

To je fajn, že dostáváte podprsenky…to já mám smůlu, žádná kamarádka mojí velikost nemá:D :S Prďolko, ta druhá podprsenka vypadá mooc dobře:-) Hned mě zaujala:-) To máš určitě pravdu, že každá z nás bude ty naše mrňousky pozorovat dokud neusneme.. už aby to bylo:-)

Rybko, tak snad jsi trošku od toho učení vypnula:-) Určitě se ti jenom zdá, že jsi vygumovaná…to dělá určo i ten stres atd…a potom budeš koukat jak to perfektně zvládneš:-)! Jéé, tak to se určitě nemůžeš dočkat až manžílek přijde,viď?:-) Je to úžasný, jak se to krásně všechno zaplňuje a může se čekat potom už jen na mrňousky až se jim bude chtít ven:-) Tak hlavně, že teď už máš těhulkovství v pořádku:-)!
S tím monitorem dechu, já jsem určitě PRO:) Je to vážně celkem drahá záležitost ale tady v jednom krámečku se půjčuje ta chůvička Nanny za 120,- měsíčně, tak i kdyby jen na první půl rok, půjdu do toho! Už pro ten pocit kdyby se něco nedej bože stalo, tak to budu vědět hned! Také jsem slyšela, že to je zbytečnost, že se to dá zvládnout…ale aspoň na začátek si to chci pořídit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist