RE: Březnová miminka :-)

5.1.2011 (20:03) #868544 p PrďolkaRegistrovaný uživatel My byli s přítelem na matrice tady u nás, kde jsem evidovaná jen já, protože on má trvalé bydliště i matriku jinde a nikdo to neřešil, ale protože se dítěti automaticky píše trvalé bydliště matky, tak nevím, jestli to na to nebude mít vliv. Při nejhorším vás přesměrují jinam:) […]

#868544
p Prďolka
Registrovaný uživatel

My byli s přítelem na matrice tady u nás, kde jsem evidovaná jen já, protože on má trvalé bydliště i matriku jinde a nikdo to neřešil, ale protože se dítěti automaticky píše trvalé bydliště matky, tak nevím, jestli to na to nebude mít vliv. Při nejhorším vás přesměrují jinam:) .
Jinak ten sterilizátor co jsem už výše psala má sestřenka o narození malýho, protože bohužel nemohla od začátku kojit, malej bude mít za pár dnů rok a využívá ho na max a bez poruch. Já už se domluvila se švagrovou a jednou kamarádkou, že si ho budeme objednávat společně a tím pádem nás to vyjde i levněji na poštovným. Taky si tam chci rovnou objednat bezva silikonovej bryndáček, i když vím, že to má spoustu času, ale kupovat ho tam pak extra by byly zbytečně vyhozený penízky za poštovný. Líbí se mi na něm, že má kapsičku a je omyvatelnej i skladnej. Jukněte:
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2476920
Pro Cypíska: to jsou prostě chlapi, na ty musíš pozvolna. Pokud máš do hlubokýho už nějakej fusáček koupenej, tak to nech na podzim to se mu bude rozdýchávat už líp a pokud ne, tak mu to musíš odůvodnit tak, že když koupíš teď jen do hlubokýho, tak za půl roku stejně budeš potřebovat druhej delší. Počkej až bude Eliška na světě a dáš mu ji na jeden den hlídat, jak tyhle „vymoženosti“ ocení.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist