RE: Děti na podzim říjen-listopad

11.3.2011 (22:35) #887289 p PeťulaRegistrovaný uživatel Ahoj.Tak já teď dorazila z baráčku a ještě jsme se s přítelem stavili u babičky-má narozeniny a svátek v jednom dni Anděla.To by mě asi dítě zabilo kdyby slavilo vše v jeden den.No já vstávám do práce ve 4hod. musím jinak bych nevytáhla nohu z postele dřív jak v […]

#887289
p Peťula
Registrovaný uživatel

Ahoj.Tak já teď dorazila z baráčku a ještě jsme se s přítelem stavili u babičky-má narozeniny a svátek v jednom dni Anděla.To by mě asi dítě zabilo kdyby slavilo vše v jeden den.
No já vstávám do práce ve 4hod. musím jinak bych nevytáhla nohu z postele dřív jak v 10hod.
No já lavor na břiše nemám:'( ja su oplácaná,tak doufám,že to mimčo si vezme něco nejdříve ze mě.Při první těhu jsem měla bříško už v 11-12tt.No tak vedoucí mi dovču podepsal bez řečí tak mě čeká jen 11dní v práci.Dnes mě tam nas.. jedna kjáva-co je nademnou vedoucí(já jsem vedoucí úseku)prý aby jedna z nás šla na mražený a já na to,že tam nejdu,aby mi zas nenastydlo rameno a ona,že jestli se mi to nelíbí tak můžu jít a když jsem si dávala vedoucímu podepisovat docházku-odchod tak jsem se ho na to ptala a on,že nemůže mě vyhodit(ta kjáva),že si to s ní vyřídí a ředitel o tom rameni věděl,že jsem ho dávala v úterý dohromady-nahřívacími obklady.Kecá nevyřídí,jsou jedna ruka.
Dneska mi jedna kolegyně řekla,že bude muset s holkou na operaci-na nosní mandle a že to nechá až po mojí dovče.No nevím,nevím.
Normálně mím hlad a to je půl 10.Přítel tady chroupe čínský zelí a já jsem si už vyčistila zuby,abych nic nejedla,ale já když se nenajím tak je mi blivno.Tak si půjdu asi chroupnout.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist