RE: Děti na podzim říjen-listopad

22.11.2011 (18:31) #890324 p PeťulaRegistrovaný uživatel Jasné,že když je to nutný tak se nedá nic dělat a mám být ráda,že kluk je zdraví,to jsem,ale já jsem mu chtěla dopřát přirozený porod né takové to násilné vytažení.Jen já se musím s tím vyrovnat,ale to bude dlouho trvat.Každý porod je jiný to jsem vám říkala.Ségra taky byla […]

#890324
p Peťula
Registrovaný uživatel

Jasné,že když je to nutný tak se nedá nic dělat a mám být ráda,že kluk je zdraví,to jsem,ale já jsem mu chtěla dopřát přirozený porod né takové to násilné vytažení.Jen já se musím s tím vyrovnat,ale to bude dlouho trvat.Každý porod je jiný to jsem vám říkala.Ségra taky byla sešita od předu do zadu.
Do dalšího nejdu poněvadž by bylo ještě větší než Maxík.

Jandulko já jsem na malým bulela hlavně v nemocnici to mi přinesli cd přehrávač se sluchátky a já malýmu pouštěla písničky-spinkání s miminkem a vzpoměla jsem si jak jsem mu to pouštěla když byl v bříšku a hned se ze mě vylili proudy slz.Nebo když mu povídám tak mi to příjde líto,že už to skončilo.Ale začlo něco nového a já si to chci užít.

Já mám asi nahoře ještě 8kg,ale vypadám na to ,že mám víc nahoře to kvůli tomu vytahanýmu břichu.
Dneska jsme byli na převážení u dr a když se malý narodil tak měl 4560g.při propuštění 4470g a dnes jsme měli 4900g takže přibral 430g.Tak to mě Maxík sežere a v roce bude mít 15kg.
Včera jsem vyndala velikost 56 a něco 62 jak se mi to zdálo-po 10dnech po porodu.Paráda. To ségra kluk nebude stačit odrůstat a to jsou od sebe 5měsíců.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist