RE: Děti na podzim říjen-listopad

4.5.2011 (22:13) #888223 p PeťulaRegistrovaný uživatel S těma bruslema tk mám sousedku na který minulý rok nebylo nic vidět do 6měsíce,skoro nosila stále stejný kalhoty a chodila jen tak rekreaně bruslit i s přítelem a letos 11.1.porodila Vojtíška.A na jiný diskuzi jsou holky trohu dále v těhu a zrovna jedna bude rodit a teď přesně […]

#888223
p Peťula
Registrovaný uživatel

S těma bruslema tk mám sousedku na který minulý rok nebylo nic vidět do 6měsíce,skoro nosila stále stejný kalhoty a chodila jen tak rekreaně bruslit i s přítelem a letos 11.1.porodila Vojtíška.A na jiný diskuzi jsou holky trohu dále v těhu a zrovna jedna bude rodit a teď přesně navím jestli v srpnu nebo v září a jezdí na kole.Jasně.že bych nevyšlapala kopec.Už teď doma když vyběhnu schody tak funím.A to jich je 14.
Teď jsem si vymyslela práci a budu ji dělat ještě dlouho.Jak máme ty máje v sobotu tak dcera bude tancovat s přítelem a tak musím udělat nějaký pohoštění.No spíše upéct něco sladkého.A taky si dělám něco do foroty na tu svatbu v červenci.Takže jsem si zadělala z dvojitý dávky na bábovičky a něco naplním a něco schovám.Dál dělám venečky(takový malý-jednou do pusy) a ještě nohavici z Bebe sušenek-to musí být v chlaďáku a krájí se na šikmo.

S tím přibíráním na váze mi to připadá 2,5kg hodně.V knížkách píšou tak 1,2kg.Já jsem začínala na 63 při výšce 159 no hrůza.Nadváha.Ach jo.

Luci jestli se tě áno budou ptát jak ti je tak radši řekni,že se bojíš a oni si tě tam nechají o den déle.Na tohle bych peníze nelitovala.Já jsem taky na podzim řekla,že se bojím,aby se to neopakovalo a zůstala jsem tam dvě noci.Radši zaplatit,ale seš pod kontrolou.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist